تمجید آلگری از شاگردانش

تمجید آلگری از شاگردانش، دیشب یوونتوس در مرحله ی یک هشتم نهایی جام حذفی ایتالیا توانست سالرنیتانا را 6 بر 1 شکست دهد. شاگردان آلگری توانستند با این پیروزی به مرحله ی یک چهارم جام حذفی ایتالیا صعود کنند. آلگری پس از بازی مصاحبه کرد و از عملکرد شاگردانش تمجید کرد.

مصاحبه ماسمیلیانو آلگری

آلگری در یوونتوس
آلگری در یوونتوس

برد پرگل ۶-۱؟

ما عالی بازی کردیم. یک گل غیرمنتظره خوردیم که می توانست بازی برای ما گره بخورد. واکنش ما به گل عالی بود. همه خوب بودند و شاگردانم بهترین عملکردشان را نشان دادند.

ترکیب اول در این بازی؟

ما نسبت به بازی یکشنبه تغییراتی داشتیم و ربطی به عملکرد بازیکنان نداشت و تغییرات تاکتیکی بود. هر بازیکن با توجه به بازی و تاکتیک در ترکیب قرار می گیرد. روز یکشنبه ترکیب دیگری خواهیم داشت اما فعلا از این پیروزی لذت می بریم و سپس به بازی بعد فکر می کنیم.

سبک بازی هجومی؟

همان طور که گفتم فوق العاده بودیم و از عملکردمان به وجد آمدم. پاس های زیادی رد و بدل کردیم و خیلی خوب بودیم. تنها موردی که دیدم پاس های آخرمان بود و باید بر روی این مورد کار کنیم و درصد پاس صحیح را بالا ببریم.

ایده بازی کردن ییلدیز کنار کیه‌زا و ولاهوویچ؟

این به رشد ییلدیز و شرایط فدریکو هم بستگی دارد که امشب خیلی خوب کار کرد، تنها چیزی که او کم داشت گل بود. در فوتبال امروز بازیکنان نیمکت‌نشین هم بسیار مهم هستند. ییلدیز پسر باهوشی است و دوران مهمی را در پیش خواهد داشت.

هدف تیم همچنان بودن در جمع ۴ تیم برتر جدول است یا قهرمانی؟

فعلا تمرکز بر روی بودن در بین 4 تیم بالای جدول است  تا در چکپیونزلیگ فصل بعد بتوانیم خودمان را نشان دهیم. باید به این برنامه احترام بگذاریم در غیر این صورت اوضاع به هم می ریزد. ما در تلاشیم تا این هدف به خوبی محقق شود و چه خوب اگر بتوانیم عنوان قهرمانی را نیز کسب کنیم.

تمجید آلگری از شاگردانش
تمجید آلگری از شاگردانش

نمایش فوق العاده

الگری در کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی، از نحوه اجرای برنامه بازی بازیکنانش ابراز خوشحالی کرد و از نمایش استثنایی آنها در زمین تمجید کرد. این مسابقه که در استادیوم آلیانز برگزار شد، تیم بی امان و پویا یوونتوس را به نمایش گذاشت که از همان سوت ابتدایی حریف خود را مغلوب کرد.

نتیجه

همانطور که یوونتوس در شکوه یک پیروزی پر طنین انداز بود، رضایت آلگری از نمایش تیمش نشان دهنده عزم و جاه طلبی این باشگاه بود که به دنبال موفقیت این باشگاه بود. برد متقاعد کننده مقابل سالرنیتانا به عنوان شاهدی بر قدرت و قصد یوونتوس برای رقابت در بالاترین سطح است.

با هدایت آلگری، هواداران یوونتوس می توانند نسبت به آینده تیم در حال پیشرفت خوش بین باشند، زیرا سرمربی به القای ذهنیت برنده و درخشش تاکتیکی در تیم خود ادامه می دهد. پیروزی 6-1 نشان دهنده هدف یوونتوس است که نشان دهنده قصد آنها برای به چالش کشیدن افتخارات برتر در مسابقات داخلی و اروپایی است.

Hesam
5 ژانویه 2024

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *