لاتزیو ۰-۱ میلان: برد میلان با 3 بازیکن بیشتر

لاتزیو ۰-۱ میلان: برد میلان با 3 بازیکن بیشتر. در دیداری هیجان‌انگیز در ورزشگاه المپیکو، آث میلان در اولین بازی هفته بیست و هفتم سری آ موفق شد با نتیجه یک بر صفر مقابل لاتزیو به پیروزی برسد. قهرمانی روسونری و رساندن آنها به رده سوم جدول لیگ با 56 امتیاز.

لاتزیو ۰-۱ میلان: برد میلان با 3 بازیکن بیشتر

شروع بازی با حملات لاتزیو

بازی با امیدواری لاتزیو آغاز شد و اولین موقعیت مهم را در دقیقه 8 ایجاد کرد. با این حال، ضربه والی وسینو از روی ارسال اندرسون، از کنار دروازه میلان عبور کرد و نیمه اول را برای یک نیمه پرتنش و رقابت مساوی آماده کرد.

برد میلان مقابل لاتزیو
برد میلان مقابل لاتزیو

پایان نیمه اول با تساوی بدون گل

با پیشرفت بازی، میلان شکستن خط دفاعی لاتزیو را چالش برانگیز دید و میزبان سختگیرانه از محوطه جریمه خود محافظت کرد. با وجود برخی حرکات امیدوارکننده، نیمه اول بدون اینکه هیچ یک از دو تیم موفق به شکست بن بست شوند، به پایان رسید.

شروع نیمه دوم و لاتزیو 10 نفره

نیمه دوم بازتاب 45 دقیقه اول بود که مشخصه آن نبود موقعیت های واضح و گردش توپ در خط میانی بود. نقطه عطف در دقیقه 57 زمانی بود که لوکا پلگرینی از لاتزیو پس از دریافت کارت زرد دوم، دستورات راهپیمایی خود را دریافت کرد و تیم میزبان را به 10 نفر رساند.

گل مردود میلان

میلان با استفاده از مزیت عددی خود، فشار را افزایش داد و به دنبال گل برتری گریزان بود. در دقیقه 76، میلان فکر می کرد که با گل به خودی ماریو گیلا به گل رسید، اما VAR مداخله کرد و به دلیل آفساید لیائو در هنگام رسیدن به توپ، آن را رد کرد.

گل برتری میلانی ها

میلان ناامید نشد و به پرس رو به جلو ادامه داد و اصرار آنها در دقایق پایانی مسابقه نتیجه داد. در دقیقه 88، در میان هرج و مرج در محوطه جریمه لاتزیو، نوا اوکافور از یک موقعیت گلزنی استفاده کرد و گل حساسی را که در نهایت پیروزی میلان را تضمین کرد، قطعی کرد.

لاتزیو و 3 بازیکن اخراجی در یک بازی

این مسابقه در حالی به پایان رسید که لاتزیو نتوانست پس از ناکامی دیرهنگام ریکاوری کند و میلان جایگاه خود را در بین سه تیم برتر تثبیت کرد. لحظات پایانی با دو اخراج اضافی برای لاتزیو همراه بود – ابتدا آدام ماروسیچ که در پی درگیری با لیائو از زمین اخراج شد و بعداً ماتئو گوندوزی که به دلیل خطای خطرناک روی کریستین پولیشیچ کارت قرمز دریافت کرد.

لاتزیو ۰-۱ میلان: برد میلان با 3 بازیکن بیشتر
لاتزیو ۰-۱ میلان: برد میلان با 3 بازیکن بیشتر

نتیجه

میلان با این برد سخت 1-0 با 56 امتیاز به رده سوم جدول رده بندی سری آ صعود کرد. این در حالی است که لاتزیو فرصت صعود نسبت به ناپولی را از دست داد و با 40 امتیاز در رده نهم باقی ماند. سرسختی روسونری و قهرمانی دیرهنگام اوکافور در کسب سه امتیاز حیاتی در این جدال پر مناقشه سری A بسیار مهم بود.

Hesam
2 مارس 2024

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *