فرایبورگ 2-2 بایرن: بایرن آرزوی یک پیروزی داردفرایبورگ 2-2 بایرن: بایرن آرزوی یک پیروزی دارد

فرایبورگ 2-2 بایرن: بایرن آرزوی یک پیروزی دارد. در شبی پر از مخاطرات بالا و امید به بهبودی برای بایرن مونیخ، تلاش این تیم برای پیروزی و سه امتیاز حیاتی در خانه مقابل فرایبورگ به ناامیدی تبدیل شد زیرا آنها به تساوی 2-2 رضایت دادند. بایرن علیرغم نشان دادن اجمالی از پتانسیل خود، نتوانست پیروزی مورد نیاز خود را کسب کند و نگرانی‌هایی را در مورد آینده مربی توماس توخل ایجاد کرد.

فرایبورگ 2-2 بایرن: بایرن آرزوی یک پیروزی دارد

نیمه اول درام

ناکامی زودهنگام بایرن در دقیقه 12 زمانی رخ داد که ضربه محکم کریستین گونتر به دروازه رسید و فرایبورگ را پیش انداخت. یک سیو مهم مانوئل نویر مانع از کسری حتی زودتر شد، اما حمله بی امان فرایبورگ در نهایت شکست خورد. بایرن اما به شدت پاسخ داد و متیس تل با استعداد جوان قبل از نیمه با یک گل خیره کننده به گل تساوی دست یافت و یک نفس راحت برای توخل ایجاد کرد.

تساوی بایرن با فرایبورگ
تساوی بایرن با فرایبورگ

نوبت نیمه دوم

نیمه دوم شاهد کنترل بایرن بر بازی بود. به خصوص پس از حرکت تکنیکی قابل توجه جمال موسیالا در دقیقه 75 که باعث برتری 2-1 آنها شد. بایرن علیرغم برتری خود، نتوانست از فرصت ها برای کسب پیروزی و کسب سه امتیازی که به شدت به آن نیاز داشت استفاده کند.

درام متأخر و پیامدها

در دقیقه 87، لوکاس هولر از فرایبورگ یک پرتاب از راه دور را به ثمر رساند و با ضربه والی تماشایی نویر را شکست داد و نتیجه را 2-2 کرد. این گل تساوی دیرهنگام ضربه سختی به آرزوهای بایرن زد و آنها را به جای سه امتیاز حساس، تنها یک امتیاز گرفت. نتیجه تساوی نه تنها ناهماهنگی بایرن را افزایش می دهد، بلکه فشار رسانه ها را بر توماس توخل مربی تشدید می کند.

پیامدهای توخل و بایرن

ناکامی در کسب پیروزی مقابل فرایبورگ سوالاتی را در مورد توانایی توخل در هدایت بایرن از مبارزات اخیرش ایجاد می کند. در حالی که خاطره سه باخت متوالی هنوز تازه است. تساوی بایرن مقابل فرایبورگ آنها را از صدرنشین لیگ یعنی لورکوزن دورتر می کند. فاصله 7 امتیازی، همراه با انجام یک بازی بیشتر از لورکوزن، چالش را برای بایرن برای بازپس گیری جایگاه اول تشدید می کند.

فرایبورگ 2-2 بایرن: بایرن آرزوی یک پیروزی دارد
فرایبورگ 2-2 بایرن: بایرن آرزوی یک پیروزی دارد

نتیجه

تساوی بایرن مونیخ مقابل فرایبورگ یک شکست برای تیمی است که به نظر می رسید پس از پیروزی اخیر مقابل لایپزیگ در مسیر بهبودی قرار دارد. فشار روی مربی توماس توخل بدون شک در حال افزایش است. زیرا سوالات در مورد آینده او و توانایی تیم برای رقابت برای عنوان قهرمانی بیشتر می شود. با بازی های حساس پیش رو، بایرن باید به سرعت ناهماهنگی های خود را برطرف کند تا فصل خود را نجات دهد و جایگاه خود را به عنوان یکی از غول های فوتبال حفظ کند.

Hesam
2 مارس 2024

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *