لروی سانه، بهترین مهاجم دنیا اینجاست!

لروی سانه، بهترین مهاجم دنیا اینجاست! در مصاحبه اخیر با روزنامه بیلد، لروی سانه، بازیکن بایرن مونیخ از هم تیمی خود هری کین تمجید کرد و از مهاجم انگلیسی به عنوان یک استعداد فوق العاده ستایش کرد و از همکاری آنها در زمین ابراز خوشحالی کرد.

لروی سانه، بهترین مهاجم دنیا اینجاست!

لروی سانه آلمانی

سانه از توانایی‌های فوتبالی استثنایی کین ابراز تحسین کرد و بر درک بی‌نظیری که آنها در زمین به اشتراک می‌گذارند، تاکید کرد. سانه خاطرنشان کرد: “هری یک فوتبالیست منحصر به فرد است. بازی کردن با او بسیار لذت بخش است.” شما نمی توانید باور کنید که هری کین چه درک خوبی از بازی دارد.

لروی سانه، بهترین مهاجم دنیا اینجاست!
لروی سانه، بهترین مهاجم دنیا اینجاست!

در ادامه صحبت های سانه…

وینگر بایرن به ارتباط شهودی بین خود و کین اشاره کرد و به همکاری فوری آنها از زمان ورود این مهاجم به باشگاه اشاره کرد. ما در تمرینات رویه‌هایی داریم. مهارت‌های خاصی داریم که به ما نشان می‌دهد هر کدام از ما باید کجا بایستیم، اما در گرماگرم بازی، گاهی اوقات لازم است بلافاصله به برخی موقعیت‌ها واکنش نشان دهیم، زیرا نمی‌توان همه سناریوهای ممکن را در تمرین بررسی کرد. سانه توضیح داد. “مثلاً وقتی به سمت چپ می روم، هری بلافاصله به سمت راست می رود. ما به بهترین شکل ممکن یکدیگر را تکمیل می کنیم. می توانم بگویم که از همان روزهای اول یک مسابقه غریزی بودیم.”

سانه در تمجید از مهارت کین تردیدی نداشت و او را به عنوان یک “مهاجم فوق العاده” تصدیق کرد و گفت که کین بدون شک یکی از بهترین مهاجمان جهان است، اگر نگوییم بهترین.

زوج کین و سانه

همکاری بین کین و سانه ثابت شد که برای بایرن مونیخ بسیار مفید است و تلاش های ترکیبی آنها کمک قابل توجهی به قدرت تهاجمی این تیم در این فصل کرد. همکاری آنها در زمین باعث مقایسه با شراکت قابل توجه قبلی کین با سون هیونگ مین در دوران حضور آنها در تاتنهام شد.

زوج کین و سانه
زوج کین و سانه

قدرت عملکردی هری

توانایی‌های تهاجمی بایرن مونیخ از زمان آمدن کین افزایش یافت و این نشان‌دهنده عملکرد آن‌ها در بوندسلیگا و در صحنه اروپا در لیگ قهرمانان اروپا است. تاثیر این دو نفر در خط حمله بایرن به طور گسترده در رسانه های آلمانی تایید شد.

قدرت عملکردی هری
قدرت عملکردی هری

نتیجه

همانطور که بایرن کمپین خود را ادامه می دهد، هم افزایی بین لروی سانه و هری کین عنصری کلیدی در دستیابی به موفقیت باقی می ماند و به تیم یک خط حمله قدرتمند ارائه می دهد که توجه و تحسین علاقه مندان به فوتبال در سراسر جهان را به خود جلب کرد.

Pooria
16 دسامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *