پرسپولیس رکورد شکایت پس از دربی را شکست

پرسپولیس رکورد شکایت پس از دربی را شکست، پرسپولیس، پس از یکصد و دومین دربی مقابل استقلال، طوفانی از جنجال ها را به راه انداخت. در اقدامی بی سابقه، این باشگاه شکایت های متعددی را علیه استقلال مطرح کرد و بحث داغی را در جامعه فوتبال به راه انداخت.

پرسپولیس رکورد شکایت پس از دربی را شکست

سایت خبرگزاری ورزشی

به گزارش “ورزشی”، پرسپولیسی ها سیل گلایه ها را علیه رقیب خود استقلال به راه انداختند که تخلفات و اتفاقات مختلفی را که در حین و بعد از دربی رخ داد، پوشش داد. بزرگی و فراوانی این شکایات معیار جدیدی را ایجاد کرد و عدالت خواهی بی وقفه پرسپولیس را به تصویر می کشد.

پرسپولیس رکورد شکایت پس از دربی را شکست
پرسپولیس رکورد شکایت پس از دربی را شکست

داستان شکایات

حماسه شکایت ها با ادعای جواد نکونام، علی سامره و سیدحسین حسینی سرمربی، سرمربی و کاپیتان استقلال با استناد به اظهارات پس از بازی آغاز شد. این رگبار اولیه به سرعت با شکایت دوم همراه شد و استقلال را به زیر پا گذاشتن سقف قرارداد و اقدام به ثبت نام غیرقانونی بازیکن جدید متهم کرد.

در ادامه، پرسپولیسی ها عصبانیت خود را متوجه داور مسابقه کردند و آنچه را که قضاوت ضعیف در جریان بازی می دانستند، محکوم کردند. همچنین شکایتی از خداداد افشاریان، رئیس کمیته داوران، مبنی بر فیلم جنجالی در ورزشگاه آزادی را هدف قرار دادند.

باشگاه پرسپولیس

باشگاه به همین جا بسنده نکرد و پیگیری های دعوای خود را به محمد نوازی، سرمربی استقلال که گفته می شود با مصاحبه در سایت Mixdzone از محرومیت او تخلف کرد، گسترش داد. سعید اکبری، مدیر رسانه ای استقلال به دلیل اظهارات مطرح شده در خصوص حادثه ورزشگاه آزادی و مطالب بعدی با پیگرد قانونی مواجه شد.

باشگاه پرسپولیس
باشگاه پرسپولیس

شکایت از ماساژور استقلال

یکی از عجیب‌ترین شکایات مربوط به ماساژور استقلالی‌ها بود که متهم به حرکت تحریک‌آمیز به سمت نیمکت پرسپولیس پس از گلزنی استقلالی‌ها شد.

افزایش شکایات باعث گمانه زنی در جامعه فوتبال در مورد نتایج احتمالی آنها شد. آیا این تلاش های بی وقفه نتایج ملموسی به همراه خواهد داشت یا صرفاً انرژی مدیریت پرسپولیس را تخلیه می کند؟

حجم انبوه گلایه های پرسپولیس از استقلال نشان دهنده شدت و پیچیدگی مسائل ناشی از دربی است. هر شکایت نشان دهنده عزم برای پاسخگویی و اصلاح اشتباهات درک شد، که فصل بی سابقه ای را در رقابت باشگاه ها رقم می زند.

دیدار 102 شهرآورد
دیدار 102 شهرآورد

نتیجه

با این حال، در حالی که ممکن است این شکایات نشان دهنده موضع پیشگیرانه پرسپولیس باشد. اما اثربخشی آنها برای بدست آوری تصمیمات معنادار نامشخص است. مقامات فوتبال بدون شک با وظیفه ی دلهره آور ارزیابی دقیق و رسیدگی به هر شکایت برای حفظ انصاف و درستکاری در ورزش مواجه خواهند شد.

خلاصه

در حالی که دنیای فوتبال این درام در حال اتفاق را تماشا می کند. تاثیر و عواقب نهایی شکایات، رکوردشکنی پرسپولیس از استقلال همچنان قابل دید است و برادری فوتبال را در تنگنا قرار داد. و مشتاقانه منتظر حل این مسائل بحث برانگیز است.

Pooria
16 دسامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *