لورکوزن با حضور سردار آزمون متوقف شد

سردار آزمون بازیکن و مهاجم باشگاه لورکوزن آلمان در این فصل عملکرد پرفراز و نشیبی داشت. آزمون بازیکن گلزن لیگ آلمان در نیم فصل دوم عملکرد درخشان تری داشت. اما هنوز نتوانسته آنطور که باید در تیم ثابت شود. او بازیکن تعویضی ژابی آلونسو لقب گرفته است. در ادامه سایت با ما همراه باشید تا بدانید چرا لورکوزن با حضور سردار آزمون متوقف شد؟

 

سردار آزمون و بایرلورکوزن:

شاگردان ژابی آلونسو با قبول یک مساوی خارج از خانه در مقابل حریف پایین جدولی ، شانس خود را برای کسب سهمیه رقابت های اروپایی فصل آینده کمتر نمودند. به گزارش سایت ورزشی ، در یک مسابقه پایانی هفته 32 بوندسلیگا روز یکشنبه تیم لورکوزن آلمان با حضور سردار آزمون از ابتدای بازی تا دقیقه 88 میهمان اشتوتگارت بود. این تیم در جایگاه 17 جدول قرار دارد و یاران سردار آزمون نتوانسته بودند نتیجه بهتر از مساوی 1-1 بدست آورند.

لورکوزن با حضور سردار آزمون متوقف شد

در این مسابقه تنها 1 امتیاز به شاگردان ژابی آلونسو رسید و اشتوتگارت نیز در دقیقه 57 توانست با گلزنی سرهو گیراسی از روی نقطه پنالتی پیش افتاد. گل دقیقه 70 اسکیل پالاسیسوس از نقطه پنالتی نیز تیم میهمان را از شکست نجات داد. تیم لورکوزن برای هجدهمین بار در این فصل امتیاز از دست داد و پنج شنبه هفته قبل نیز در نیمه نهایی لیگ اروپا با نتیجه مساوی حذف شد. یاران آزمون 49 امتیازی هستند و در جایگاه هفتم جدول باقی مانده اند و رده ای که این تیم را از رقابت های اروپایی فصل آینده دور نگه خواهد داشت.

 

لورکوزن با حضور سردار آزمون متوقف شد

بایرلورکوزن آلمان در روزی که سردار در ترکیب اصلی تیم به میدان رفت. در مقابل تیم اشتوتگارت نتوانست پیروز شود و به نتیجه 1-1 رضایت داد. بایر لورکوزن در هفته سی و دوم رقابت‌های بوندسلیگا به مصاف اشتوتگارت رفت. ظاهرا آینده سردار آزمون فعلا مشخص نمی کند که به کدام تیم خواهد رفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *