رامین رضاییان لژیونر می شود؟

رامین رضاییان بازیکن سابق تیم پرسپولیس و حال حاضر تیم سپاهان اصفهان می باشد. او به دلیل ناکامی در کسب مقام قهرمانی در لیگ امسال در ورزشگاه میکسدزون باهنر کرمان از هواداران تیمش حلالیت طلبید. او در ادامه حرف هایی زد که شائبه هایی به وجود آورد. آیا رامین رضاییان لژیونر می شود؟ در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید.

 

آیا رامین رضاییان لژیونر می شود؟

رضاییان بازیکن تیم سپاهان اصفهان عملکرد خوبی در تیمش داشت و در این فصل متاسفانه نتوانست با تیمش قهرمان لیگ برتر شود. در استادیوم باهنر از طرفداران خداحافظی کرد و ظاهرا قصد دارد در ادامه از سپاهان جدا شود. البته یک فصل دیگر با زردپوشان اصفهانی قرارداد دارد.

رامین رضاییان لژیونر می شود؟

تیم های مس کرمان و سپاهان اصفهان در آخرین بازی پنج شنبه 28 اردیبهشت ماه در هفته سی ام رقابت های لیگ برتر در کرمان بازی کردند. مسابقات آخر فصل به صورت همزمان همه در ساعت 18 برگزار شد و سپاهان با توجه به اینکه 2-1 در مقابل مسی ها پیروز شدند. اما پرسپولیس در قائمشهر به دلیل پیروزی با یک امتیاز بیشتر قهرمان لیگ برتر امسال شد.

 

صحبت های رامین رضاییان درباره لژیونر شدن:

بازیکن ساوری تیم سپاهان بعد از پایان لیگ برتر امسال در جمع خبرنگاران گفت: از هواداران سپاهان که برای من سنگ‌تمام گذاشتند تشکر می‌کنم. اول فصل پیشنهادی از قطر داشتم که قرارداد مالی‌اش قابل مقایسه با اینجا نبود و چند برابر بیشتر بود اما می‌خواستم در سپاهان سنگ‌تمام بگذارم و خیلی چیزها را ثابت کنم.

رامین رضاییان لژیونر می شود؟

وی در صحبت‌های خود تلویحاً از سپاهان خداحافظی کرد و افزود: دوست داشتم این تیم قهرمان شود اما شرمنده هواداران سپاهان شدم. اگر بدی از من دیدند، من را ببخشند و حلال کنند. صحبت‌هایم درباره فصلی که گذشت، است. سال بعد بیشتر می‌جنگیم. باید نقطه ضعف‌ها را برطرف کنیم. تیمی که می‌خواهد قهرمان شود باید با همه‌چیز بجنگد.

باید ببینیم که رضاییان در ادامه فصل آیا بازهم با طلایی پوشان زاینده رود قرارداد دارد ادامه می دهد یا خیر. اما ظاهرا با توجه به صحبت های مطرح شد یکی از جدا شده های اصلی تیم سپاهان در تابستان رامین باید باشد. باید ببینیم که شماره 9 نصف جهان می تواند با توجه به یک فصل دیگر قرارداد، از این تیم جدا شود یا اینکه بندی در قرارداد او وجود دارد که مانع از این اتفاق شود.

رامین رضاییان لژیونر می شود؟

رامین رضاییان و لژیونری؟

با پایان یافتن رقابت های حساس لیگ برتر حالا وضعیت رامین رضاییان بازیکن اصفهان برای فصل آینده مشخص نیست. حتی او بعد از بازی با مس کرمان نیز به سوالات خبرنگارها درباره ماندن یا جدایی از سپاهان هنوز روشن نشد. او از هوادارانش حلالیت طلبید.البته رامین علاقه داشت که در خارج از ایران فوتبال خودش را ادامه دهد. او حتی از مدیر برنامه هایش خواست تا شرایط را برای حضور در یک تیم خارجی فراهم نماید.

رامین رضاییان لژیونر می شود؟

اگر این اتفاق رخ ندهد رضاییان فوتبال خود را در لیگ برتر ادامه می دهد. سپاهان به طور جدی دنبال همکاری با این بازیکن حرفه ای است و البته تراکتورسازی نیز به دنبال جذب این بازیکن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *