تمجید ژابی آلونسو از سردار آزمون

تمجید ژابی آلونسو از سردار آزمون ، مهاجم ایرانی تیم بایرلورکوزن به دلیل عملکرد درخشان و گلزنی پی در پی در بازی های بوندسلیگا مورد تمجید و تعریف سرمربی قرار گرفت. در ادامه سایت ورزشی با اخبار ورزشی مهم همراه ما باشید.

تمجید ژابی آلونسو از سردار آزمون

عملکرد درخشان سردار آزمون در بوندسلیگا:

بازیکن گنبدی و ایرانی تیم لورکوزن در بازی مقابل شالکه و فرانکفورت در هفته های اخیر بوندسلیگا گل زده است. لژیونر ایرانی با حضورش در لیگ آلمان به دلیل عملکرد ضعیف ابتدای فصل همیشه مورد انتقاد قرار گرفت.

آزمون حتی در برهه ای با مصدومیت همراه شد. ژابی اما اعتقاد داشت سردار واقعا بازیکن خوبی است و می تواند در ادامه فصل در لورکوزن تاثیرگذار ظاهر شود. ژابی آلونسو سرمربی اسپانیایی اما اعتقاد زیادی به این بازیکن داشت. حالا این روزها بازیکن ایرانی جزو مردهای تعویضی در دقایق 60 به بعد لورکوزن تبدیل شده است.

ژابی از او تمجید کرد و گفت: به کیفیت بازی آزمون واقف هستیم. او واقعا در زمین کمک زیادی به ما می کند. مهاجم ایرانی ما بسیار خوب است و گل های او واقعا بی نظیر است و به ما کمک می کند.

عملکرد درخشان سردار آزمون در بوندسلیگا

حمایت کامل ژابی از سردار آزمون:

آلونسو از بازیکنانی همانند هلوزک، ادلی، دیابی، اودوی، شیک، وریتز و سردار آزمون در ترکیب تهاجمی خودش استفاده می کند و اصلا دغدغه و مشکلی بابت فاز تهاجمی ندارد. آلونسو از زمان حضورش در سمت سرمربی لورکوزن با مصدومیت زیادی از بازیکنانش روبرو شد. در مقطعی فقط هلوزوک را در اختیار داشت. آلونسو گفت: هلوزک خوب بازی کرد و می تواند در پست مهاجم بازی کند ولی قبلا چنین تجربه ای نداشت. حالا او جزو بهترین گزینه هایم است. سردار نیز در این پست موقعیت بهتری دارد. البته پاتریک شیک جزو برترین گلزن لورکوزن در فصل قبل بود که حالا به شرایط مطلوب رسید و در مرز آمادگی 100% است.

سرمربی اسپانیایی بیشتر ترجیح می دهد از دو مهاجم استفاده نماید و آزمون و شیک بهترین شانس را دارند تا زوج طلایی در میدان باشند. البته با بازگشت ویرتز از مصدومیت طولانی حالا از این بازیکن نیز استفاده می کند. آلونسو در کنار مهاجمان قدرتمند از بازیکنانی همانند ویرتز، کریم بلعربی، موسی دیابی و کالوم هادسون اودو نیز می تواند استفاده کند.

حمایت کامل ژابی از سردار آزمون

تعریف ژابی از سردار

بعد از گلی که سردار در مقابل اینتراخت فرانکفورت در لحظات پایانی به ثمر رساند، آلونسو خوشحالی بی نظیری از خودش نشان داد. ژابی از گل سردار به وجد آمد و خوشحالی خودش را بر خلاف گل های قبلی با مشت گره کرده نشان داد.

تمجید ژابی آلونسو از سردار آزمون

تمجید ژابی آلونسو از سردار آزمون نشان می دهد که او به این بازیکن اعتماد کرده است. سرمربی لورکوزن از عملکرد سردار ایرانی بسیار خوشحال است و عملکرد او را در تیمش حسابی دنبال می نماید.

سردار آزمون مهاجم ایرانی شیرهای آلمان در بازی با فرایبورگ نشان داد که هنوز هم می تواند همانند بازی های قبل گل بزند. در بازی مقابل میانتس نیز در ابتدا در ترکیب تیمش قرار گرفت و در دقیقه 67 توانست اولین گل خود را در فصل جاری بوندسلیگاه در هفته 12 به ثمر برساند.

پس از آن مسابقه ژابی گفت: ویژگی های سردار را می دانیم او بازیکن خوبی است و با نمایش بی نظیر کمک زیادی می کند. آزمون امروز نیز واقعا خوب بازی کرد و من برایش خوشحالم.

تمجید ژابی آلونسو از سردار آزمون

mohamadnd
11 آوریل 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *