مقصد جدید لیونل مسی مشخص شد؟ | اقدام عجیب مسی در اینستاگرام

لیونل مسی با پست جدیدش در اینستاگرام خبرساز شده است. مقصد جدید لیونل مسی مشخص شده است؟

اقدام عجیب مسی در اینستاگرام

تا قبل از امروز در قیمت هایلایت حساب اینستاگرامی لیونل مسی دو بخش به چشم می خورد: خانواده (Familia) و تیم ملی آرژانتین (Seleccion). حالا از امروز بخش دیگری نیز به هایلایت های اینستاگرامی فوق ستاره اضافه شده است که نام باشگاه سابق او بارسلونا در آن به چشم می خورد.

لیونل مسی در اینستاگرام حضور فعالی دارد. اسطوره ی بزرگ دنیای فوتبال در این شبکه اجتماعی ۴۵۲ میلیون دنبال کننده دارد و با این تعداد دنبال‌کننده از بزرگترین سلبریتی‌های اینستاگرامی محسوب میشود. به همین خاطر است که اضافه شدن نام بارسلونا به های‌لایت‌های مسی به شدت مورد توجه قرار گرفته است.

ورزشی: نام بارسلونا در هایلایت های مسی ظاهر شده است
ورزشی: نام بارسلونا در هایلایت های مسی ظاهر شده است!

به ویژه در این روزهایی که بحث تیم آینده مسی داغ است و طرفداران فوتبال می‌خواهد بداند فاتح جام جهانی 2022 از فصل آینده در چه تیمی حضور خواهد داشت. در روزهای اخیر شایعات گسترده‌ای مبنی بر بازگشت مسی به نیوکمپ مطرح بود و با این اقدام مسی باید دید آیا او می‌خواسته این پیام را منتشر کند که بازگشتش به بارسلونا تمام شده است یا خیر؟

مرتبط: خلاصه بازی پاریس سن ژرمن و نیس | پیروزی پاریسی ها و گل زنی مسی

مشکل لیونل مسی با پاریس سن ژرمن

ورزشی: آیا مسی با این پست اینستاگرامی بازگشتش به نیوکمپ را تایید کرد؟
ورزشی: آیا مسی با این پست اینستاگرامی بازگشتش به نیوکمپ را تایید کرد؟

هزاران نفر از هواداران مسی در اینستاگرام پرسیده‌اند که آیا اسطوره آرژانتینی این کار را برای اعلام بازگشتش انجام داده است؟ با توجه به اتفاقات هفته‌های اخیر تمدید مسی با پاریس سن ژرمن کمی بعید به نظر می رسد؛ چرا که گفته می‌شود پاریس سن ژرمن از او خواسته برای تمدید قراردادش دستمزدش را کاهش دهد و مسی حاضر نشده در این مورد با این باشگاه فرانسوی همکاری کند.

اما تنها علتی که تمدید مسی با این باشگاه را با مشکل مواجه کرده مساله دستمزدش نیست. او این روزها با هواداران پی‌اس‌جی رابطه‌ای خوبی ندارد و کار به جایی رسیده که هواداران او را هو می کنند.

اما از سوی دیگر به نظر می‌رسد در بارسلونا همه چیز برای بازگشت مسی مهیاست بجز شرایط مالی این باشگاه. رافائل یوسته، نایب‌رئیس باشگاه، اخیرا اعلام کرده که باشگاه با مسی در تماس بوده است. او همچنین گفته:” داستان‌های زیبا در زندگی نیاز به پایان خوش دارند”.

حتی روزنامه مارکای مادرید هم بالاخره از موضع قبلی خود کوتاه آمده و می‌گوید بازگشت مسی به نیوکمپ دیگر به اندازه گذشته غیرممکن نیست. این روزنامه عنوان کرد که بارسا در تلاش است تا هر کاری برای بازگشت مسی انجام دهد. حضور مسی در لباس آبی اناری بار دیگر می تواند از نظر اقتصادی و فوتبالی برای این باشگاه بسیار کمک کننده باشد.

مرتبط: تیم بعدی لیونل مسی کدام تیم خواهد بود؟

Pooria
9 آوریل 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *