مصدومیت لوکا مودریچ | آیا مودریچ در بازی با سیتی غایب است؟

نگرانی‌ها پیرامون مصدومیت لوکا مودریچ افزایش یافته است. او از فینال کوپا دل ری کنار رفت و احتمالا مقابل منچسترسیتی نیز حضور ندارد.

مصدومیت لوکا مودریچ از ناحیه‌ی ران

مصدومیت‌ها این‌بار از بدترین ناحیه‌ی ممکن به رئال مادرید ضربه زده است. لوکا مودریچ از ناحیه پشت ران چپ دچار مصدومیت شده است. و برای فینال کوپا دل ری یا بازی مقابل منچسترسیتی در دسترس نخواهد بود.

این یک شکست در آستانه لحظه تعیین کننده فصل برای لوس بلانکوس است. تست‌هایی که او پس از مصدومیت مقابل خیرونا انجام داد، زمان دور از میادین تخمینی دو هفته را نشان می‌دهد.

در حالی که هشت روز به فینال جام حذفی و 11 روز دیگر سیتی باقی مانده است. حتی یک معجزه هم به او اجازه بازی در آن مسابقات را نخواهد داد.

لوکا مودریچ یک بازیکن کلیدی برای کارلو آنچلوتی است که یکی از اعضای اصلی یازده مرد اول، برای بازی‌های مهم است. هافبک کروات یک بخش اساسی از سیستم مربی ایتالیایی است. اما حالا در پیچیده ترین فصل فصل، به دغدغه اصلی مادرید تبدیل شده است.

با این حال، امیدی وجود دارد که او بازی برگشت مقابل سیتی را در ورزشگاه اتحاد انجام دهد.

کارلو آنچلوتی درکنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی با آلمریا گفت: “او در بازی مقابل خیرونا مصدوم شد و اکنون دور از میادین است. لوکیتا همچنان منتظر بهبود خود است. و نمی دانیم که آیا برای بازی جام حذفی آماده خواهد شد یا خیر. در نبود او صدمه خواهیم دید. امیدوارم که او بتواند به زودی بهبود یابد. ما می‌توانیم او را برای بازی های مهم در اختیار داشته باشیم . “

مرتبط با رئال مادرید: بازگشت رونالدو به رئال مادرید

ورزشی: لوکا مودریچ بازی رفت با سیتی در لیگ قهرمانان را از دست خواهد داد.
ورزشی: لوکا مودریچ بازی رفت با سیتی در لیگ قهرمانان را از دست خواهد داد.

آخرین جلسه تمرینی قبل از آلمریا

شاگردان کارلو آنچلوتی روز جمعه تمرین کردند تا برای بازی لیگ مقابل آلمریا در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو آماده شوند. و غافلگیری بزرگ، لوکا مودریچ بود. کروات برای دومین روز متوالی جلسه را با بقیه هم تیمی هایش کامل نکرد.

تیبو کورتوا که سه شنبه گذشته بازی مقابل خیرونا را به دلیل مشکلات روده‌ای از دست داد، در جلسه صبح حضور داشت. علاوه بر این، فرلاند مندی و دیوید آلابا به جلسات شخصی خود به عنوان بخشی از روند بهبودی خود ادامه می‌دهند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *