گل مهدی طارمی به کاسا پیا

مهدی طارمی در بازی مقابل کاسا پیا توانست یک گل برای تیمش به ثمر برساند. پورتو در شب گلزنی ستاره ایرانی تیمش با پیروزی دراماتیک همراه شد. در ادامه سایت ورزشی با گل مهدی طارمی به کاسا پیا همراه ما باشید.

 

مهدی طارمی و گلزنی در مقابل کاسا پیا:

مهدی طارمی بازیکن مهاجم گلزن تیم پورتو در شب یکشنبه در چارچوب رقابت های هفته سی و یکم لیگ پرتغال میزبان کاسا پیا بود که این مسابقه با نتیجه 2-1 به نفع یاران ستاره ایرانی تمام شد. به گزارش سایت ورزشی ، در این مسابقه مهدی طارمی مهاجم بوشهری تیم پورتو در دقیقه 57 و لودر در دقیقه 93 برای پورتو گلزنی کرد و اونیلسون نیز گل به خودی به ثبت رساند. مهدی در این مسابقه توانست 17 گله شود و حالا یک گل دیگر با گونچالو راموس بازیکن 18 گله در صدر جدول گلزنان پرتغال فاصله داشته باشد.

گل مهدی طارمی به کاسا پیا

این بازی با برد پورتو همراه شد و با 81 امتیاز با فاصله 2 امتیازی با بنفیکا قرار گرفت. امیدها در تیم کونسیسائو برای کسب عنوان قهرمانی زنده شده است. کاسا پیا با 40 متیاز در رده دهم لیگ پرتغال ایستاده است.

در ادامه گل‌ مهدی طارمی در این بازی را مشاهده می‌کنید:

 

 

گلزنی دوباره شاهزاده ایرانی؛ قدم بلند «طارمی» برای آقای گلی

تیم پورتو با گلزنی مهاجم ایرانی خودش توانست در هفته سی و دوم لیگ پرتغال تیم کاسا پیا را شکست داد. البته پیروزی بنفیکا نیز در این هفته باعث شد تا امیدهای پورتو برای قهرمانی در لیگ کمرنگ شود. بازی با کاسا پیا هم برای پورتو اصلا جالب و خوب شروع نشد. آنها در دقیقه های تلف شده نیمه اول با گل به خودی اوانیلسون از حریف خود عقب ماندند. با درخشش مهدی و هم تیمی هایش در نیمه دوم نتیجه به نفع پورتویی ها برگشت.

گل مهدی طارمی به کاسا پیا باعث شد تا امیدها برای برد پورتو در این مسابقه زنده شود. در دقیقه 56 توانست با گلزنی بازی را مساوی کند. بعد از گل تساوی ، فشار از روی دروازه حریف ادامه یافت. فشاری که تا دقیقه 93 نتیجه اش به ثمر نشست و گل دوم برای پورتو به ثمر رسید. آنها با زدن گل دوم توانستند امتیاز کامل این مسابقه را بدست آورند. تیم پورتو جایگاه خودش را در رده دوم جدول حفظ کردند و احتملا این فصل در همین رتبه باقی خواهد ماند.

گل مهدی طارمی به کاسا پیا

آیا مهدی طارمی آقای گل می شود؟

یکی از نکات قابل توجه در این بازی ، گلزنی مهدی طارمی بود که احتمالا شانس بالایی برای آقای گلی در این فصل دارد. مهدی برای آقای گلی در این فصل با راموس و ماریو دو بازیکن بنفیکا رقابت شدیدی دارد. راموس 18 گله است و به تنهایی در صدر جدول باقی مانده و طارمی در این مسابقه 17 گله شد و احتمالا در بازی بعد مشخص می شود که چه کسی آقای گلی لیگ پرتغال خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *