معاوضه نیمار با برناردو سیلوا

نیمار جونیور بازیکن برزیلی تیم پی اس جی فرانسه به دلیل عملکرد ضعیف و افت شدیدی که در این فصل داشت. ظاهرا توسط باشگاه فرانسوی برای یک معاوضه پیشنهاد شده است. آیا معاوضه نیمار با برناردو سیلوا در راه است؟ در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید.

 

عملکرد ضعیف نیمار در پاری سن ژرمن:

تیم پاری سن ژرمن به دلیل عملکرد ضعیف نیمار پیشنهاد معاوضه این بازیکن با برناردو سیلوا را به تیم منچستر سیتی مطرح کرده است. به گزارش سایت ورزشی، نیمار اصلا روزهای خوبی را در تیم فرانسوی پی اس جی سپری نمی کند. بازیکنی که در فصل قبل در بیشتر بازی ها مصدومیت داشت و نتوانست بازی انجام دهد. باشگاه پاریس امید زیاد داشت که این بازیکن گران قیمت را در لیگ قهرمانان اروپا داشته باشد. و با درخشش او بتواند قهرمان اروپا شود اما نیمار اصلا با اهداف پی اس جی فاصله زیادی داشت.

معاوضه نیمار با برناردو سیلوا

پاری سن ژرمن از درخشش نیمار در لیگ اروپا و لیگ فرانسه کاملا نا امید شده است. و به طور قطعی قصد فروش او را در تابستان امسال دارد. باشگاه پاریس نیمار را به تیم منچستر سیتی پیشنهاد داده است. ظاهرا قصد دارد تا در صورت موافقیت باشگاه من سیتی او را با برناردو سیلوا معاوضه نماید.

 

معاوضه نیمار با برناردو سیلوا

برناردو سیلوا از جمله بازیکنان خوب و حرفه ای و سرحال منچستر سیتی انگلیس است. که توانسته اسمش را بیشتر در این فصل مطرح نماید. او جزو بهترین هافبک هجومی های فوتبال دنیا به حساب می آید. حتی باعث شد که پپ گواردیولا سرمربی سیتی به راحتی از او دست نکشد. نیمار اگر آمده و سرحال شود و از لحاظ روحی نیز در شرایط آمادگی فوق العاده قرار بگیرد. می تواند یکی از بهترین بازیکنان دنیا باشد.

معاوضه نیمار با برناردو سیلوا

نیمار بازیکن برزیلی از سال 2017 در بارسلونا حضور داشت و به پی اس جی آمد. در سال 2022 قرارداد خود را با تیم پاریس فرانسه تا 2025 تمدید کرد. گزارش ها نشان می دهد که نیمار و امباپه و مسی در تابستان سال جاری از پاری سن ژرمن جدا می شوند. به همین دلیل تیم باید آماده تغییرات مختلف و اساسی در فصل آینده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *