قهرمان اروپا سردار را می‌خواهد

تیم فوتبال سویا اسپانیا از بایرلورکوزن شرایط جذب سردار آزمون را جویا شد. ظاهرا این باشگاه می خواهد سردار را به خدمت بگیرد. در ادامه سایت ورزشی با ما همراه شوید. قهرمان اروپا سردار را می‌خواهد.

 

قهرمان اروپا سردار را می‌خواهد

به گزارش سایت ورزشی، سردار آزمون مهاجم تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه رم ایتالیا مورد توجه باشگاه سویا اسپانیا قرار گرفت. سردار با توجه به مصدومیتی که در تابستان در بایرلورکوزن داشت از این باشگاه آلمانی به رم ایتالیا آمد. در هفته های اخیر مورد توجه مورینیو قرار گرفت. مهاجم ملی پوش تا پایان فصل با رم قرارداد دارد و سویا نیز از این فرصت استفاده کرده تا در پنجره نقل و انتقالات زمستانی توافق اولیه را با باشگاه آلمانی انجام دهد. فابریزیو رومانو، خبرنگار ایتالیایی با اعلام این خبر علاقه تیم اسپانیایی را به سردار آزمون نوشت: “سویا برای جذب سردار آزمون به بایرلورکوزن پیشنهاد داده تا در صورت امکان این بازیکن را از رم به خدمت بگیرد. سویا در حال حاضر برای به خدمت گرفتن دو مهاجم اقدام کرده که قرارداد دیوید داترو فوفانا در اولویت قرار دارد.”

رومانو در توییت خودش به این نکته اشاره کرد و نوشت سویا می خواهد قرارداد فعلی سردار با رم در زمستان به اتمام برسد و سپس با پرداخت بند فسخ، قرارداد دائمی با این مهاجم را امضاء کنند. با اینکه سویا تمایل به انتقال ستاره ایرانی دارد، اما باشگاه رم از عملکرد مهاجم 29 ساله خودش راضی است. بر اساس گزارش های رسانه های ایتالیایی این فوتبالیست علی رغم فرصت کمی که برای مسابقه در ترکیب رم داشت. مورینیو و باشگاه جالوروسی را تحت تاثیر قرار داد.

سردار آزمون و خبری که مثل بمب منفجر شد!

قهرمان اروپا سردار را می‌خواهد

آیا سردار در رم باقی می ماند؟

البته شخص سردار دوست دارد تا زیر نظر مورینیو کار خودش را در رم ادامه دهد. بر اساس تایید کوریره دلو اسپورت، آس رم ایتالای علاقه دارد تا با سردار قرارداد تمدید کند. با این حال البته باشگاه ایتالیایی هنوز تصمیمی درباره اینکه آیا بند قرضی را را می پردازد یا خیر، نگرفته است. قیمت فعلی سردار 13 میلیون یورو است، مبلغی که رم در عصورت عدم صعود به لیگ قهرمانان اروپا قادر به پرداخت آن نمی باشد.

سویا خردادماه امسال در فینال لیگ اروپا رم را در فینال لیگ اروپا شکست داد و عنوان قهرمانی را بالای سر برد. البته این تیم در فصل جاری لالیگا عملکرد خوبی نداشت و در جایگاه شانزدهم قرار دارد.

mohamadnd
7 ژانویه 2024

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *