رونمایی از کیت خانگی منچسترسیتی برای فصل بعد + عکس

پوما از کیت خانگی منچسترسیتی برای فصل بعد 2023-2024 رونمایی کرد. تصاویر این لباس را در این پست می‌توانید ببینید.

کیت خانگی منچسترسیتی برای فصل 2024

سیتیزن ها فرصت دارند تا پس از یک نیم فصل دوم به یاد ماندنی، به عنوان برنده سه‌گانه به دوره بعدی بروند.

و آنها در فصل آینده با یک لباس ترکیبی از مدرنیته و کلاسیک به میدان خواهند رفت. طرح جدید این کیت از ورزشگاه خانگی آنها، اتحاد الهام گرفته شده است.

کمپین 2023/24 بیستمین فصل منچسترسیتی در ایست لندز، پس از ترک خانه ابتدایی خود در مین رود خواهد بود. از این رو، پیراهن خانگی جدید آنها دارای الگوهایی از برجک‌های بیرون ورزشگاه اتحاد خواهد بود.

<yoastmark class=

الگو برداری از معماری ورزشگاه اتحاد

در فصل اول من سیتی در اتحادُآنها یک یقه پیراهن یقه بزرگ سفید به تن کردند و این کیت جدید نیز همان طراحی را دارد. کدپستی اتحاد نیز در پشت گردن این لباس قرار دارد.

شان رایت فیلیپس، نماد من سیتی، که بخشی از تیمی بود که فصل افتتاحیه خود را در اتحاد انجام داد و همچنان به عنوان سفیر باشگاه باقی مانده است، گفت: “ورزشگاه اتحاد نقش مهمی در تاریخ منچسترسیتی ایفا می‌کند. بازیکنان و هواداران خاطرات ویژه‌ای از خاطرات خاص در آنجا خواهند داشت. بنابراین فوق العاده است که پوما برای کیت خانگی امسال از آن الهام گرفته است.

من به شدت افتخار می‌کنم که پیراهن منچسترسیتی را پوشیده‌ام و در اولین فصل در اتحاد بازی کردم. امیدوارم پیراهن امسال هم مانند من، خاطرات زیادی را برای هواداران ما زنده کند.»

مرتبط با منچسترسیتی: مشکل گلزنی هالند در لیگ قهرمانان | هالند از ماه گذشته گل نزده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *