باخت رئال مادرید در مقابل منچسترسیتی

تیم منچستر سیتی در یک دیدار حساس از چارچوب رقابت های نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا در مقابل رئال مادرید اسپانیا قرار گرفت. در این مسابقه رئالی ها 4 گل از سیتیزن ها دریافت کردند. در ادامه سایت ورزشی با خبر باخت رئال مادرید در مقابل منچسترسیتی همراه ما باشید.

 

عملکرد ضعیف رئال در مقابل سیتی:

به گزارش سایت ورزشی ، بازی برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا در فصل 2022/23 بین دو تیم منچستر سیتی و رئال مادرید دنبال شد که با نتیجه 4-0 به نفع نماینده انگلیس به اتمام رسید. با این نتیجه سنگین ترین شکست تاریخ رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا از (از فصل 93-1992) برای دومین بار تکرار شد. تیم مادرید در مارس 2009 نیز در بازی بیرون از خانه در برابر لیورپول در دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی با نتیجه 4-0 شکست خورد. رئال بیش از هر تیم دیگری برای هشتمین بار از مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا (از فصل 1992/93) حذف شد.

رئال تنها در سه مورد از 7 بار قبلی ، تیمی که لوس بلانکوس را در نیمه نهایی حذف نمود و فاتح چمپونزلیگ شده بود. همچنین با این شکست 4 بر صفر رئال در مقابل منچستر سیتی تکرار سنگین ترین شکست یک بازی از مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا است.

بایرن مونیخ 4-0 بارسلونا (نیمه نهایی 2013)
بایرن مونیخ 0-4 رئال مادرید (نیمه نهایی 2014)
لیورپول 4-0 بارسلونا (نیمه نهایی 2019)
منچسترسیتی 4-0 رئال مادرید (نیمه نهایی 2023)

 

باخت رئال مادرید در مقابل منچسترسیتی

منچسترسیتی 4-0 رئال مادرید؛ زور مادریدی ها نرسید!

رئال در این دیدار چهار صفر در برابر سیتی شکست خورد و به شکل عادلانه از چمپونزلیگ حذف شد. قطعا هر سال در فوتبال دنیا معجزه رخ نمی دهد. قبلا هم گفته شد که رئال با این ترکیب نصفه و نیمه نمی تواند قهرمان اروپا شود. شاید برخی هواداران پرز و افراد ساده تقصیرها را بر گردن کارلتو و دستیارهای او بیندازند. اما نباید فراموش کرد که سال 2020 نیز رئال در دو بازی رفت و برگشت با نتیجه 4-2 در مقابل سیتی شکست خورد.

در این سه سال هیچ چیز عوض نشده و مدیران رئال نباید منتظر معجزه باشند. در سال 2021 نیز رئال مادرید در برابر چلسی شکست خورد و همه گفتند که حق رئال باخت بود. سال قبل اگر معجزه رخ نیم داد رئال باید در برابر PSG و چلسی یا سیتی حذف شود. اما هر سال معجزه رخ نمی دهد. وینیسیوس و کاماوینگا و رودریگو هم اگر بدرخشند، قطعا به خاطر معجزه ای است که کارلو آنچلوتی انجام داده و آنها را احیا نمود.

باخت رئال مادرید در مقابل منچسترسیتی

عملکرد کارلو آنچلوتی در رئال:

امسال رئال به مراتب بهتر و شایسته تر از سال های قبل عمل کرد. رئال مادرید با اقتدار و قدرت توانست چلسی و لیورپول را شکست دهد و حتی در بازی رقت در مقابل سیتی مقاومت کرد اما در اتحاد خبری از مقاومتشان نبود. با اینکه بازیکنانی نظیر بنزما و مودریچ و وینیسوس در رئال عملکرد خوبی دارند، اما نباید زحمات آنچلوتی و دستیاران را نادیده گرفت. آنها در دو سال اخیر برای رئال نقش زیادی آفریدند و معجزه شش گانه را در دو فصل رقم زدند و باید از آنها ممنون باشیم.

آنها توانسته بودند کامبک های جادوی را در مسیر دسیموکوارتا ثبت نمایند. بزرگترین برد 60 سال اخیر در زمین بارسلونا رقم زدند. اما در هر صورت باید بپذیریم که آنها از لیگ قهرمانان اروپا با ناکامی حذف شدند و سیتیزین ها موفق تر عمل کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *