لباس فصل جدید منچسترسیتی

منچستر سیتی یکی از قوی ترین تیم های حال حاضر لیگ قهرمانان اروپا است که در مسیر خودش توانست تیم های قدرتمندی همانند رئال مادرید را از گردونه رقابت ها حذف نماید. لباس منچستر سیتی به رنگ آبی شیره ای است. لباس بازیکنان فوتبال از اهمیت زیادی برخوردار است. معمولا تیم ها دو تا سه دست لباس دارند که در این مطلب لباس فصل جدید منچسترسیتی را بررسی خواهیم کرد.

لباس فصل جدید منچسترسیتی لباس فصل جدید منچسترسیتی لباس فصل جدید منچسترسیتی لباس فصل جدید منچسترسیتی لباس فصل جدید منچسترسیتی

لباس فصل جدید منچسترسیتی

لباس منچستر سیتی برای فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ رسما توسط پوما رونمایی شد. پوما از جمله تولید کننده های بزرگ ورزشی در دنیا است که اسپانسر ورزشکاران و تیم های قدرتمند دنیا نیز به حساب می آید. پیراهن جدید سیتیزن ها در زمینه رنگ آبی آسمانی و با نوارهای راه راه که هریک از خطوط متراکم مدور تشکیل شده ای را ارائه می دهند. یقه به صورت هفتی و در نیمه جلویی سفید با خط دوبل آبی روشن مشاهده می شود و بقیه بخش ها یکدست آبی روشن می باشد.

لباس فصل جدید منچسترسیتی لباس فصل جدید منچسترسیتی لباس فصل جدید منچسترسیتی لباس فصل جدید منچسترسیتی لباس فصل جدید منچسترسیتی لباس فصل جدید منچسترسیتی لباس فصل جدید منچسترسیتی

عبارت “CITY” پشت یقه آن نوشته شد. شورت سفید با جزئیات آبی روشن و سرمه ای با یک شورت جایگزین به رنگ سرمه ای کدر در کنار جوراب آبی روشن با نوار دوبل سرمه ای در مرکز آن ترکیب لباس اول منچستر سیتی در فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ را کامل می کند.

لباس دوم منچستر سیتی

لباس دوم نیز رنگ کرم پترن محو با لوزی است. که منشا الهام بخش آن هنوز مشخص نیست ارائه خواهد شد. یقه پول و نوار لبه آستین به رنگ قرمز مارون و لوگوی باشگاه، پوما و اسپانسرها(ETIHAD AIRWAYS) نیز تک رنگ نارنجی هستند.

لباس سوم منچستر سیتی

لباس سوم هم در زمینه به رنگ مشکی/سرمه ای سیر می باشد. که همراه با رگه های آبی روشن برگرفته از رعد و برق در سرتاسر پیراهن ارائه خواهد شد. یقه و نوار لبه آستین مشکی با یک خط باریک آبی روشن در مرکز آن کار شده است. و لوگوها نیز همگی تک رنگ قرمز درخشان هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *