برخورد سردار آزمون با ژوزه مورینیو

سردار آزمون مهاجم ایرانی باشگاه بایرلورکوزن آلمان قبل از بازی رفت در مقابل رم در لیگ اروپا دیدار گرمی با ژوزه مورینیو سرمربی سرشناس آث رم داشت. در ادامه سایت ورزشی با مطلب برخورد سردار آزمون با ژوزه مورینیو همراه ما باشید.

 

سردار آزمون و خوزه مورینیو:

آقای خاص همیشه اخلاقیات ویژه ای در کنار زمین فوتبال دارد. کمتر می توان او را آرام دانست و همیشه حواشی خاصی خودش را به وجود می آورد. سردار آزمون از جمله بازیکنانی است که قبل از این در تابستان با پیشنهاد این سرمربی روبرو شد. حتی مورینیو با آزمون تماس ویدیویی برقرار نمود. اما در نهایت مهاجم ایرانی در لورکوزن آلمان ماندگار شد. تقابل لورکوزن و آث رم صحنه های ویژه و خاص زیادی داشت. یکی از آنها قطعا نشان دادن بازی سردار در مقابل چشم سرمربی سرشناس بود. مورینیو از انگیزه های بالای این بازیکن اطلاع دارد و می داند که او آینده ای درخشان در انتظارش است. سردار نیز برای جلب توجه قطعا بر روی گلزنی حساب باز کرده بود.

برخورد سردار آزمون با ژوزه مورینیو

برخورد سردار آزمون با ژوزه مورینیو

در مسابقه حساس دور رفت لیگ اروپا قبل از ورود آزمون در زمین مسابقه در چند لحظه با او خوش و بشی داشت. سردار درباره حرف ها و سخنانی که میان او مورینیو رد و بدل شد، گفت: «وقتی می‌خواستم به زمین بروم، مورینیو مرا در آغوش گرفت و برای چند ثانیه با یکدیگر حرف زدیم. صحبت خاصی میان ما رد و بدل نشد و همه چیز فقط در حد احوالپرسی بود. او مربی بزرگی است که با رم هم این موضوع را اثبات کرده است.»

برخورد سردار آزمون با ژوزه مورینیو

ستاره گنبدی تیم لورکوزن در بازی پنج شنبه شب برای صعود به فینال لیگ اروپا باید باخت 1-0 دور رفت در مقابل رم را جبران می کرد. اما سردار با اینکه یکی از امیدهای گلزنی لورکوزنی ها در زمین مسابقه بود، با ناکامی نتوانست گلی به ثمر برساند. اما تاثیرگذاری خودش را با چند حرکت نزدیک به گل نشان داده بود. مربی سرشناس اعتقاد خاص و ویژه ای به سردار آزمون دارد. فعلا فرصت همکاری جذاب بین دو نفر شکل نگرفته است. اما شاید در آینده ای نزدیک مربی و بازیکن فوتبال ایرانی را کنارهمدیگر ببینیم و روزهای درخشان سردار در باشگاه بزرگتر از لورکوزن در انتظارش باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *