استوری مهدی طارمی برای پرسپولیس

مهدی طارمی مهاجم مشهور لیگ اروپا و باشگاه پورتو پرتغال هیچ وقت اصالت خودش را فراموش نمی کند و می داند فوتبالش از کجا شکل گرفت و توانست موفقیتش را برای رسیدن به باشگاه های مطرح هموار کند. به همین دلیل استوری مهدی طارمی برای پرسپولیس نشان می دهد او هنوز طرفدار پروپاقرص است و از کیلومترها دورتر بازی تیم سابقش را دنبال می کند.

 

استوری مهدی طارمی برای پرسپولیس

مهدی طارمی مهاجم باشگاه پورتو پرتغال نسبت به قهرمانی پرسپولیس واکنش جالب توجه نشان داد. و قهرمانی این باشگاه را در لیگ برتر به هواداران و کادر فنی و مربیان تبریک گفت. تیم فوتبال پرسپولیس در روز پنج شنبه با برتری پرگل مقابل نساجی در هفته پایانی 22 دوره لیگ برتر به عنوان قهرمان این مسابقات دست پیدا کرد. طارمی مهاجم ایرانی پورتو به همین دلیل یک پیغام در فضای مجازی بابت برد و قهرمانی پرسپولیس منتشر کرد.

استوری مهدی طارمی برای پرسپولیس

استوری مهدی طارمی نشان می دهد که هنوز قلبش برای باشگاه قدیمی خودش می تپد. مهاجم پورتو با تبریک نشان داد که هنوز از فرسنگ ها دورتر در اروپا نیز لیگ ایران را دنبال می کند. و فوتبال قرمزهای پایتخت برایش اهمیت زیادی دارد. پرسپولیس در یک ماراتن سخت و نفس گیر توانست بالاتر از سپاهان با یک امتیاز جشن قهرمانی را در قائمشهر برگزار نماید. اوج حساسیت بازی های لیگ ایران باعث شد تا هرکسی آن را دنبال کند و از دیدن مسابقات لذت ببرد.

استوری مهدی طارمی برای پرسپولیس

تیم پرسپولیس توانست برای ششمین بار در هفت سال اخیر عنوان قهرمانی را بدست آورد. این اتفاق باعث شد تا مهدی طارمی مهاجم ایرانی که قبلا سابقه بازی های حساس و سرنوشت ساز را در سرخپوشان داشت واکنش احساسی نشان دهد. مهدی پله های ترقی را از پرسپولیس آغاز کرد. با انتشار پیامی قهرمانی پرسپولیس را تبریک گفت. گفتنی است طارمی در دوره پانزدهم و شانزدهم لیگ برتر با پیراهن پرسپولیس، عنوان آقای گلی مسابقات را به نام خود ثبت کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *