رکورد 150 گل مارکو رویس در بوندسلیگا

رکورد 150 گل مارکو رویس در بوندسلیگا ، کاپیتان تیم دورتموند آلمان در مسابقه حساس با کلن توانست همانند یک ستاره ظاهر گردد. در این مسابقه مارکو رویس توانست با گل های دیدنی کلن را در هم بکوبد. در ادامه سایت ورزشی با این مطلب مهم همراه ما باشد.

رکورد بی نظیر مارکو رویس در دروتموند:

تیم دورتموند در چهارچوب هفته بیست و پنجم بوندسلیگا در برابر تیم کلن به برتری 6-1 دست یافت. در این مسابقه کاپیتان زنبورها توانست همانند یک ستاره بی نظیر ظاهر شود. مرد اول بورسیا دورتموندی ها مارکو بود. کاپیتان 33 ساله باشگاه توانست در این مسابقه دو بار دروازه حریف را باز نماید.

مارکو رویس جزو بهترین گلزن دورتموند در تاریخ لیگ قهرمانان اروپا محسوب می شود. این بازیکن فوق العاده با به ثمر رساندن 17 گل توانست بهترین گلزن تاریخ باشگاه آلمانی زنبورها باشد. رویس حالا با 161 گل تنها ادی پریسلر را با 177 گل بالاتر از خودش می بیند. رکورد فوق العاده و عالی می باشد. این کاپیتان وفادار در آینده می تواند بسیار بهتر ظاهر شود و اگر مصدومیت جلوی او را نگیرد.

 

بهترین گلزنان تاریخ بوندسلیگا:

1- گرد مولر؛ 365 گل در 427 بازی

2- رابرت لواندوفسکی؛ 312 گل در 384 بازی

3- کلاوس فیشر؛ 268 گل در 535 بازی

4- یوپ هاینکس؛ 220 گل در 369 بازی

5- منفرد برگزمولر؛ 213 گل در 447 بازی

6- کلودیو پیزارو؛ 197 گل در 490 بازی

 

رکورد 150 گل مارکو رویس در بوندسلیگا

رکورد 150 گل مارکو رویس در بوندسلیگا بسیار عالی و بی نظیر است. این بازیکن توانست درخشش خودش را در این مسابقات نشان دهد و حالا در صدر جدول است. باید ببینیم که در هفته های آتی در برابر تیم های قدرتمندی همانند بایرن مونیخ چه عملکردی نشان می دهند؟ مسابقاتی که در شرایط حساس و نفس گیری برگزار می شود و نقش تعیین کننده در سرنوشت قهرمانی این فصل لیگ آلمان دارد. به نظر شما چه تیمی در آلمان قهرمان لیگ بوندسلیگا خواهد شد؟ لطفا نظرتان را برایمان کامنت نمایید.

mohamadnd
19 مارس 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *