ملاقات پرز و آنچلوتی برای شروع فصل رئالی ها

تیم رئال مادرید با هدایت کارلو آنچلوتی روزهای خوبی را پیش روی خودش می بیند. سرمربی رئال امروز رسما یک دیدار و مقالات مهم را با فلورنتینو پرز داشت. کارلتو و پر درباره وضعیت فعلی و آینده باشگاه مادریدی صحبت هایی را انجام داده اند. در ادامه سایت ورزشی تا با خبر ملاقات پرز و آنچلوتی برای شروع فصل رئالی ها همراه ما باشید.

 

ملاقات پرز و آنچلوتی برای شروع فصل رئالی ها

سرمربی باشگاه مادریدی با پرز دیدار کرد و درباره وضعیت فعلی و آینده تیمشان صحبت هایی را انجام دادند. به گزارش سایت ورزشی مقاطع حساس تیم مادریدی پیش رو است. آنها باید با اوساسونا در فینال کوپا دل ری روبرو شوند. همچنین مسابقه بعدی نیز منچستر سیتی در نیمه نهایی لیگ قهرمانان را پیش روی خودشان می بینند. فلورنتینو پرز جزو مهم ترین شخصیت های باشگاه رئال که به خوبی می داند. مسئولیتش تنها در یک دفتر مدیریت تمام نمی شود و باید در تمامی صحنه ها حضور داشته باشد.

ملاقات پرز و آنچلوتی

رئیس باشگاه رئال بعد از ملاقات با سرمربی درباره موضوعات مهم پیرامون تیم صحبت کردند. این دو درباره وضعیت باشگاه، عملکرد مادریدی ها در لالیگا و هفته های پیش روی صحبت ها و آنالیزهایی را انجام دادند.پرز همانند تمامی هواداران و فوتبالیست های رئال از شکست در برابر ژیورنا و رئال سوسیه داد اصلا راضی نیست و این را نیز به آنچلوتی گوشزد کرد. همچنین پرز پیغام اعتمادش را به سرمربی داد و این نشان می دهد برای فصل آینده نیز بر روی این سرمربی حساب باز کرده اند.

ملاقات پرز و آنچلوتی

ملاقات پرز و آنچلوتی

قطعا دیدار یک سرمربی و رئیس باشگاه رئال هواداران باشگاه را به یاد سال قبل و دیدار پرز و آنچلوتی می اندازد. ملاقاتی که بعد از شکست سنگین در برابر بارسا در برنابئو، پرز از نزدیک با سرمربی دیدار کرد و کارلتو نیز این نگرانی را کامل درک کرد و به او قول داد که جام دو گانه را کسب نماید. در پایان فصل نیز هردو جام عملی شد. کارلو آنجلوتی حالا با جدیت تمام در کنار پرز قرار گرفته تا هردو به فکر چاره جدیدی باشند. عملکرد ضعیف رئالی ها در لالیگا هیچ تاثیری روی مسابقه اوساسونا و من سیتی در کوپا دل ری و لیگ قهرمانان اروپا ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *