شیطنت مهدی قائدی در تیم ملی

مهدی قائدی بازیکن بوشهری تیم استقلال تهران و تیم ملی فوتبال ایران است. البته بعد از امیر قلعه نویی به تیم ملی دعوت نشد. او سابقه بازی در شباب الاهلی امارات را نیز در کارنامه اش دارد. مهدی شخصیت دوست داشتنی و شوخی دارد و شیطنت مهدی قائدی در تیم ملی زبانزد همه بود. در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید.

 

شوخی و جنجال های مهدی قائدی فوتبالیست استقلال:

مهدی قائدی زمانی که در تیم ملی حضور داشت رابطه خوبی با بقیه بازیکنان برقرار می کرد و همیشه با دوستانش شوخی های مختلفی انجام می داد. البته مهدی جزو فوتبالیست های جنجالی است که با همسرش در فضای مجازی گاهی شیطنت و جنجال زیاد به پا می کند. مهدی البته زیاد در فضای مجازی فعالیت می کند و همسرش نیز یک اینستا باز حرفه ای است. قائدی حتی یک فیلم در فضای مجازی انتشار داد که در حال تمرین با بقیه اعضای گروه تیم ملی بود و به گفته مربی شان بازی تخم مرغ دزد را انجام می داد. قائدی در ویدیو تمرینی برنده شد و مورد تشویق تمام حضار قرار گرفت.

شیطنت مهدی قائدی در تیم ملی

جنجال های مهدی قائدی در تیم ملی و استقلال:

مهدی از زمانی که در استقلال حضور داشت و قبل از اینکه به شباب الاهلی برود درگیر حاشیه فراوان بود. اولین ماجرا مرتبط با هک اینستاگرام و انتشار چت های خصوصی و غیر عرف او بود که حتی پیش بینی می شد از استقلال اخراج شود که اینکار انجام نشد. حتی یکی از اشتباهات مربوط به لاین آپ تیم ملی بود که نام آزمون به عنوان یکی از 2 هافبک دفاعی تیم ملی مطرح شد. معرفی مهدی قائدی مهاجم ایرانی به عنوان سرمربی تیم ملی از نکات جالب توجه بود. حتی نام دراگان اسکوچیچ را به اشتباه مهدی قائدی سرمربی ایران عنوان کرده بودند. این اشتباهات باعث شد حتی برای باشوی فوتبال ایران سوژه درست شود.

شیطنت مهدی قائدی در تیم ملی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *