ملاقات مسی و زیدان | هواداران رئال گوش‌های خود را بگیرید!

زین الدین زیدان برای توصیف لیونل مسی فقط یک کلمه گفت. «جادویی». در این پست از «ورزشی» به ملاقات مسی و زیدان و خبرساز شدن آن خواهیم پرداخت.

ملاقات مسی و زیدان | آدیداس، دو اسطوره را کنار هم نشاند

بالاخره روز موعود فرا رسید. آدیداس حتماً سال‌ها برای این کار برنامه‌ریزی کرده است. بالاخره این دیدار محقق شد. دو بازیکن بزرگ آدیداس در تاریخ این برند سرانجام پای یک گفتگوی طولانی نشستند. گفتگویی که ظاهراً هواداران رئال مادرید را ناراحت کرده است. به خصوص برای کسانی که در 20 سال گذشته از لئو مسی ضربه خورده‌اند.

نکته‌‌های جالبی در این گفتگو وجود داشت که ارزش گفتن دارد. از صحبت‌های آنها در مورد بازیکن لباس شماره 10 گرفته تا فروتنی مسی با قرار دادن دیگو مارادونا بالاتر از بقیه. در این مکالمه نیم ساعته بین دو نفر از بهترین بازیکنان شماره 10 که تا به حال پا به زمین گذاشته‌اند، دو لحظه بسیار شنیدنی اتفاق افتاد. زین الدین زیدان این فرصت را داشت تا با لیونل مسی پای یک گپ صمیمی بنشیند. این لحظه‌ی زیبا رو با هم مرور می‌کنیم.

زیدان: در یک کلمه، جادویی هستی.
زیدان: در یک کلمه، جادویی هستی.

زیدان برای توصیف مسی فقط به یک کلمه نیاز دارد

در نقطه خاصی از مکالمه، به مصاحبه کننده خارج از دوربین دستور داده شد که از هر دو بازیکن بخواهد از سه کلمه برای توصیف دیگری استفاده کنند. “زیزو” دریغ نکرد: «فقط یک کلمه می‌توانم بگویم: جادویی.». امروز روز مهمی برای من است. زیرا می‌توانم به لئو بگویم چقدر من او را تحسین می‌کنم. نه فقط من، بلکه همه افرادی که فوتبال را دوست دارند. و به نظر من این جادو است، جادوی خالص. جادو به معنای واقعی کلمه. قبل از دریافت توپ، همیشه از قبل می‌داند باید چه کاری انجام دهد. و مخصوصاً برای من، کسی که فوتبال را می‌فهمد. وقتی تو را در زمین تماشا می‌کردم، تقریباً می‌دانستم می‌خواهی چه کار کنی، می‌دانی؟ مثل یک ارتباط بود. اما وقتی می‌بینم او کاری را انجام می‌دهد، فقط می‌گویم: «دقیقاً کار دست همین است.»

زیدان در دو فینال جام جهانی و مسی در یک فینال، گلزنی کرده‌اند.
زیدان در دو فینال جام جهانی و مسی در یک فینال، گلزنی کرده‌اند.

مسی و زیدان، و افتخار قهرمانی در جام جهانی

در طی یک بخش پرسش و پاسخ سریع با کارت، زیدان از مسی خواست تا مهمترین گلی را که تاکنون به ثمر رسانده، ذکر کند. اما مرد فرانسوی با اشاره به گل او در فینال جام جهانی مقابل فرانسه، صحبت او را قطع کرد و گفت که احتمالاً گل فینالت. مسی سریع به او یادآوری کرد که هر دوی آنها می‌توانند در مورد این احساس صحبت کنند. تنها تفاوت این است که «زیزو» در دو فینال جام جهانی گل زد. اما لئو فقط یک بار این کار را انجام داده است. کل مکالمه ارزش دیدن دارد. حتی برای هواداران رئال مادرید که دل‌خوشی از لئو مسی ندارند. در همین حال، ما همچنان منتظر شبکه یا مصاحبه‌گر شجاعی خواهیم بود که محیطی مشابه اما با مسی و کریستیانو رونالدو رو در رو ایجاد کند. آیا هرگز چنین خواهد شد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *