واکنش رسمی نامزد نیمار به سرقت مسلحانه

نامزد نیمار نسبت به سرقت مسلحانه از خانه پدر و مادرش صحبت هایی انجام داد. و خواستار احترام شده است. در ادامه سایت ورزشی با واکنش رسمی نامزد نیمار به سرقت مسلحانه همراه شوید.

 

واکنش رسمی نامزد نیمار به سرقت مسلحانه

به گزارش سایت ورزشی، برونا بیانکاردی نامزد نیمار بعد از سرقت از خانه والدینش در روز سه شنبه بیانیه صادر نمود. این چهره معروف اینستاگرام در سن 29 سالگی قرار دارد که سه دزد مسلح و خطرناک با اسلحه وارد خانه پدر و مادرش در سائوپائولو شدند، او در خانه حضور نداشت. روز سه شنبه فاش نمود. که مهاجمان از طریق یکی از ساکنان همان آپارتمان اجازه ورود پیدا کردند. و دست و پای والدین بیانکاردی را بسته بودند. اما آسیبی به آنها وارد نشد و چند قلم لوکس از خانه دزدی کردند. و پا به فرار گذاشتند. بیانکاردی در استوری اینستاگرام گفت:

«بابت همه پیام‌های محبت‌آمیز تشکر می‌کنم. بنده راجب چیزهایی که دیروز اتفاق افتاد روشنگری می کنم. و بدین ترتیب از گسترش اطلاعات غلط جلوگیری می‌کنم. پرونده هم اکنون در اختیار مراجع ذیصلاح است و عدالت برقرار خواهد شد. تا به امروز، نماینده مسئول تحقیقات دریافته که سرقت از محل سکونت بوده است و سارقان به هدف خود رسیدند و اشیاء گران‌قیمت را پیدا کردند. این وضعیت برای هیچ کس آسان نیست. در این زمان بسیار حساس احترام و احتیاط را درخواست می‌کنیم.»

آیا سارق قصد دزدی نوزاد دختر نیمار را داشت؟

گزارشات اولیه حاکی بود که سارقین قصد داشتند دختر تازه متولد شده بیانکاردی و نیمار را سرقت نمایند. ادعاهایی که برخلاف اظهارات بیانکاردی در استوری اینستاگرام این مدل معروف است. تصاویر دوربین های مداربسته نیز نشان می دهد که سه نفر با ماشین وارد شدند، در حالی که گارد مدنی برزیل (GCM) روز سه‌شنبه تأیید کرد که کسی که مسئول اجازه دسترسی آنها به آپارتمان بود بازداشت شد. نیمار که در زمان وقوع سرقت غایب بود، بیانیه‌ای از خود منتشر نکرد.

mohamadnd
9 نوامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *