مسی یک بار دیگر بهترین بازیکن دنیا شد!‏

لیونل مسی اسطوره فوتبال آرژانتین و جهان بار دیگر به عنوان بهترین فوتبالیست دنیا انتخاب شد. سایت گل برنده جایزه GOAL50‌‏ در سال 2023 را اعلام نمود. مسی توسط مخاطبین توانست ارلینگ هالند و بلینگام را کنار بزند و به این موهم دست پیدا کند. در ادامه سایت ورزشی با ما همراه شوید. مسی یک بار دیگر بهترین بازیکن دنیا شد!‏

 

مسی یک بار دیگر بهترین بازیکن دنیا شد!‏

به گزارش سایت ورزشی، مخاطبین سایت معروف گل به مانند هر ساله در رای گیری انتخاب بهترین بازیکن فوتبال جهان شرکت نمودند. امسال تقریبا بالای 5 میلیون نفر در رای گیری وب سایت گل شرکت کردند. مسی بازیکن اسطوره فوتبال آرژانتین و برنده توپ طلای امسال به عنوان بهترین بازیکن سال 2023 برگزیده شد. لئو مسی در این رای گیری رقبیانی همانند الرینگ هالند، کیلیان امباپه، جود بلینگام و کوین دی بروینه داشته است. بعد از اینکه موفق شد مسی هشتمین بار توپ طلا را بدست آورد. تقریبا قابل حدس زدن بود. که محبوبیت او مخصوصا بعد از قهرمانی تیم ملی کشورش در جام جهانی 2022 قطر بالاتر رود. و در این رای گیری نیز پیروز شود.

مسی یک بار دیگر بهترین بازیکن دنیا شد!‏

البته در حالی بود که قهرمانی لیونل مسی در جام جهانی به سال قبل میلادی برمی گشت. با این حال او سال را در لیگ فرانسه ادامه داد و یک قهرمانی دیگر نیز در لیگ فرانسه با پیراهن PSG بدست آورد. مسی سپس با فوتبال اروپا خداحافظی کرد و به آمریکا رفت تا پیراهن اینترمیامی را بر تن کند. مسی در آمریکا نیز تاثیرگذاری فوق العاده خود را نشان داد. او در 11 مسابقه اول خودش برای اینترمیامی 14 گل به ثمر رساند. همچنین برای این تیم آمریکایی یک جام بنام لیگز کاپ بدست آورد. سال 2023 اسطوره آرژانتینی با کسب هشتمین توپ طلا این سال را به پایان رساند. یکی از نکات جالب در رای گیری امسال GOAL50‌‏ این بود. که اولین بار در ده های اخیر نام کریس رونالدو در فهرست نامزدهای نهایی دیده نشد.

mohamadnd
21 دسامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *