لوکاس آلکاراز جانشین رحمتی می‌شود

نتیجه سنگین و تلخ تیم نساجی در مقابل استقلال در این هفته از رقابت های لیگ برتر باعث شد تا مهدی رحمتی به دلیل عملکرد ضعیف از هدایت باشگاه استعفا دهد. در ادامه سایت ورزشی با ما همراه شوید. لوکاس آلکاراز جانشین رحمتی می‌شود.

 

لوکاس آلکاراز جانشین رحمتی می‌شود

به گزارش سایت ورزشی ، تیم نساجی با سرمربیگری سید مهدی رحمتی نتوانست عملکرد درخشانی در این فصل از لیگ برتر و رقابت های لیگ قهرمانان آسیا داشته باشد. نساجی بعد از بازی و شکست 4-0 مقابل استقلال از سمت خودش استعفا داد. حالا تیم قائمشهری بعد از جدایی سید مهدی در حال تغییرات گسترده است. نتایج نساجی مازندران تابحال رضایت مدیران را برآورده نکرد. قرار است در چند روز آینده تحولات جدی و بنیادین در این باشگاه حاصل شود. شنیده می شود که نماینده های نساجی امروز به شهر استانبول رفتند تا بدون فوت وقت مذاکرات جدی و نهایی را با مربی مد نظرشان انجام دهند.

استقلال ۴ – نساجی مازندران صفر / استقلال، صدر را از سپاهان پس گرفت!

لوکاس آلکاراز جانشین رحمتی می‌شود

لوکاس آلکاراز سرمربی 56 ساله متولد گرانادا اسپانیا می باشد. ایشان در سال 1995 در سن 29 سالگی مربیگری را با تیم گرانادا شروع کرد و در دوره سه ساله خود به دو مقام برتر در لیگ دست یافت. اما آنها نتوانسته بودند به پلی آف صعود نمایند. در دو فصل بعد نیز ایشان با آلمریا و دوس هرماناس فعالیت کرد. در تاریخ ژوئن 2000 میلادی آلکاراز در سن 34 سالگی با تیم رکرتیوو اوئلوا قرارداد امضاء نمود. او به قدیمی ترین باشگاه اسپانیا کمک کرد تا بعد از 23 سال غیبت در سال 2002 به لالیگا بازگردند. آنها همچنین توانسته بودند با این مربی به فینال کوپا دل ری دست یابند.

لوکاس آلکاراز جانشین رحمتی می‌شود

حضور آلکاراز در تیم های مطرح اسپانیایی:

همچنین آلکاراز به راسینگ سانتاندر رفت. او دو فصل بعدی را در لیگ دسته دو گذراند و به رئال مورسیا کمک نمود تا در سال 2007 به سطح اول فوتبال اسپانیا راه پیدا کند. در تابستان 2009 نیز این شخص با تیم دیگری در زادگاه خودش اندلس یعنی کوردوبا قرارداد امضاء کرد. او به تیم خودش کمک نمود در اولین فصل خود رتبه دهم لالیگا را بدست آورد. در پایان ژوئن 2011 او دوباره به آلمریا رفت. سپس لوکاس آلکاراز از 2011 تا 2023 در هیچ سالی بیکار نبود و همیشه در سطح اول اسپانیا مشغول فعالیت بوده است. آلمیرا، لوانته، الچه، گرانادا و زاراگوز از جمله بهترین تیم های مطرح اسپانیا بود که ایشان در آنها مربیگری کرده است. یونیون ایبیزا آخرین تیم این سرمربی بوده است. این شخص تجربیات کار در المپیاکوس قبرس را در کارنامه دارد و در سطح ملی نیز هدایت تیم ملی الجزایر را در کارنامه خودش داشته است.

mohamadnd
20 دسامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *