طوفان سپاهان به هوادار هم رحم نکرد

باشگاه سپاهان اصفهان در هفته سیزدهم لیگ برتر موفق شد با پیروزی پرگل باشگاه هوادار را در هم بکوبد و دوباره به صدر جدول بیاید. در ادامه سایت ورزشی با ما همراه شوید. طوفان سپاهان به هوادار هم رحم نکرد.

 

طوفان سپاهان به هوادار هم رحم نکرد

به گزارش سایت ورزشیف دو تیم فوتبال هوادار تهران و سپاهان اصفهان در هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال از ساعت 14 امروز سه شنبه در ورزشگاه پاس با داوری روح الله شریفی روبروی هم قرار گرفته بودند. این مسابقه در پایان با برتری 5-0 به نفع زردپوشان نصف جهان به پایان رسید. گلزنان این مسابقه رامین رضاییان، شهریار مغانلو(2بار)،کاوه رضایی و رضا اسدی بودند.

احتمال انتقال یک پرسپولیسی به سپاهان

ترکیب هوادار و سپاهان

هوادار: علیرضا حقیقی، فریبرز گرامی، صائب محبی، علی ملکوتی خان، محسن سفید چقایی، مرتضی منصوری، محمد عباسی، قائم اسلامی خواه، داریوش شجاعیان، مهدی گودرزی و کریم اسلامی

سپاهان: پیام نیازمند، هادی محمدی، رضا اسدی، برایان دابو، محمد کریمی، رامین رضاییان، میلاد زکی پور، محمد قربانی، شهریار مغانلو، رضا شکاری، و محمدجوادحسین نژاد

 

شروع طوفانی سپاهان با گلزنی رضائیان

سپاهان از همان شروع بازی فوتبال را قدرتی آغاز کرد و خیلی زود در دقیقه 9 با گل رامین رضاییان دروازه حریف را باز کرد. بازیکنان زردپوشان اصفهان با پاس های منظم توپ را به رامین رساندند و در محوطه جریمه رامین جلو رفت و با دخالت فریبرز گرامی همراه شد و این بازیکن توپ را در اختیار گرفت و توسط رضا اسدی و شهریار محاصره و همین باعث شد تا توپ را لو دهد و در این میان توپ دوباره به رامین رضاییان رسید و او خیلی زود توانست گل بزند. بعد از این گل سپاهانی ها بازهم به سوی دروازه حریف حمله کردند و از سمت راست رامین توپ را در محوطه جریمه به شهریار رساند و شوت این بازیکن اما از قدرت کافی برخوردار نبود و توسط حقیقی مهار شد.

سپاهانی ها کاملا توپ و زمین را در اختیار داشتند. در دقیقه 23 ضد حمله زدند و برایان دابو توپ را به شهریار مغانلو رساند و او نیز توانست گل دوم سپاهان را به ثمر برساند تا حساب کار 2-0 شود. در دقایق پایانی نیمه اول مدافعین سپاهان روی مغانلو در محوطه جریمه خطا کردند و داور پنالتی اعلام کرد. شهریار با قرار گیری پشت توپ توانست گل سوم را برای این تیم به ثمر برساند. تا نیمه اول این مسابقه با نتیجه 3-0 به نفع اصفهانی ها به پایان برسد.

 

تلاش نافرجام هوادار در نیمه دوم

اما در نیمه دوم این دیدار نیز تیم هوادار برای جبران نتیجه تلاش زیادی کرد. اما این اتفاق رخ نداد. سپاهان بازهم کنترل توپ و میدان را در اختیار خودش گرفت. در دقیقه 66 موفق شدند برای چهارمین بار دروازه حریف را باز کنند و این گل با اعلام کمک داور آفساید شد. در دقیقه 79 تیم سپاهان با حرکت رو به جلوی بازیکنان خودش و پاس عمقی دابو به کاوه رضایی، او با یک ضربه دقیق موفق شد توپ را به تور دروازه هوادار بزند. نتیجه بازی 4-0 شد. در هشتاد و پنجمین دقیقه مسابقه پاس در عرض رامین با دفع مدافع سپاهان و سپس پاس عیسی آل کثیر به رضا اسدی رسید و او هم توانست با یک ضربه دقیق برای پنجمین بار دروازه هوادار را باز نماید. این دیدار در نهایت با نتیجه ۵ بر صفر به سود سپاهان به پایان رسید تا زردپوشان اصفهانی با ۲۷ امتیاز صدر جدول را از آن خود کنند و هوادار هم با ۱۰ امتیاز در رده دوازدهم قرار بگیرد.

طوفان سپاهان به هوادار هم رحم نکرد

اطلاعات بازی

  • هفته سیزدهم لیگ برتر ایران؛ جام خلیج فارس
  • بازی: هوادار – سپاهان
  • تاریخ و ساعت برگزاری: سه شنبه ۲۸ آذر ۱۴۰۲؛ ساعت ۱۴
  • ورزشگاه: پاس قوامین
  • داوران: روح الله شریفی، رحیم حاجی پور، علیرضا ممبنی و عباس راکی
  • گلزن سپاهان: رامین رضاییان (۹) – شهریار مغانلو (۲۴ و ۴۴) – کاوه رضایی (۷۹) – رضا اسدی (۸۴)

 

بهترین بازیکن زمین: 

برایان دابو هافبک فرانسوی تیم سپاهان، نمایش درخشانی را در ترکیب سپاهان ایفا کرد تا جلوتر از شهریار مغانلو و رضا اسدی به عنوان دو آقای گل سپاهان، تبدیل به بهترین بازیکن زمین شود. او در نیمه اول روی گل نخست شهریار مغانلو یک پاس گل داد و در نیمه دوم نیز پاس گل بعدی را ثبت کرد تا ارزش‌های خود را به نمایش بگذارد و ثابت کند که چرا مورایس برای ثبت قرارداد او تا این حد اصرار و عجله داشت.

 

حواشی:

*محمد دانشگر که در بازی قبلی روی سکو بود، این هفته در داخل لیست حضور دارد و روی نیمکت قرار گرفته است.
*نیکفر سرپرست مدیرعاملی باشگاه سپاهان که جایگزین محمدرضا ساکت شد در ورزشگاه حضور دارد.
*امید نورافکن و سیاوش یزدانی هم در آخرین اطلاع از ورزشگاه، در استادیوم حضور ندارد.
*با حضور ۳۰-۴۰ هوادار سپاهان در مقابل درب ورزشگاه، اجازه ورود به آنها داده نشد و در میان هواداران و حراست ورزشگاه مشکلاتی نیز به وجود آمد.
*گل اول شهریار مغانلو، هزارمین گل تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان در تاریخ لیگ برتر بود. 

mohamadnd
21 دسامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *