پرواز لیونل مسی در تمرین، یادآور یک گل تاریخی + عکس

لیونل مسی دوباره آن کار را کرد. پرواز لیول مسی در تمرین، یادآور گل تاریخی برابر منچستر یونایتد در لیگ قهرمانان اروپا بود. عکس او از تمرین آرژانتین در فضای مجازی منتشر شد.

پرواز لیونل مسی در تمرین

مسی تکنیکی را به نمایش گذاشت که خاطرات خوبی از یک گل تاریخی را زنده کرد. تیم ملی آرژانتین دومین جلسه تمرینی خود را در ایزیزا به پایان رساند. آن‌ها برای دیدارهای آتی برابر اروگوئه و برزیل در مقدماتی جام جهانی آمریکای جنوبی آماده می‌شوند.

این جلسه تمرینی که برای مطبوعات آزاد بود، توجه زیادی را به ستاره این تیم، لیونل مسی جلب کرد. اسطوره‌ی فوتبال، شرایط بدنی بی‌عیب و نقصی را به نمایش گذاشت. او هیچ نشانه‌ای از مصدومیت اخیر که بر عملکرد تیم ملی و اینترمیامی تأثیر گذاشته بود را نشان نداد.

انعطاف‌پذیری مسی کار خودش را کرد. با عملکرد خیره‌کننده، هشتمین توپ طلای خود را به دست آورد. شاهکاری که کمتر کسی فکر می‌کرد بعد از فصل‌های سخت او با پاریس سن ژرمن ممکن باشد.

در طول تمرین، مسی اعتماد به نفس فوق العاده‌ای از خود نشان داد. او یک گل قابل توجه در یک بازی فوتبال تمرینی به ثمر رساند. حرکت او تحسین گسترده‌ای را برانگیخت، به ویژه عکسی که از او را در حال پرش به سبک مایکل جردن، و بعد ضربه سر قدرتمند در حالی که هم تیمی‌اش، رودریگو دی پل، از کنار زمین تماشا می‌کرد، از خود به جای گذاشت. این تصویر در شبکه‌های اجتماعی دست به دست شد و واکنش های زیادی را برانگیخت.

هم‌چنین بخوانید: مسی و سوارز در اینترمیامی | استوری همسر مسی قضیه را لو داد

پرواز لیونل مسی در تمرین و لبخند جالب دی پول در کنار او
پرواز لیونل مسی در تمرین و لبخند جالب دی پول در کنار او

واکنش هواداران به پرش بلند لیونل مسی چگونه بود؟

کاربران توییتر نمی‌توانستند از توانایی مسی در این حرکت هوایی شگفت‌زده نشوند. آن‌ها عباراتی مانند «هواپیمایی مسی» را ابداع کردند. آن‌ها می‌گویند که اگر او روی ضربات سر تمرکز می‌کرد، حتماً در این زمینه هم موفق می‌شد.

در میان پچ پچ‌های رسانه‌های اجتماعی، توجه‌ها به واکنش دی پل در این عکس نیز معطوف شد.

کاربران به شوخی به لبخند تحسین برانگیز دی پل اشاره کردند و گفتند که او به عنوان محافظ مسی، همیشه حاضر و هوشیار، چه در زمین و چه خارج از زمین، خدمت می‌کند.

یکی از کاربران توییتر گفت: «دی پل حواسش هست که کسی به GOAT (مخففی لاتین برای بهترین بازیکن تاریخ) نزدیک نشود».

به طور کلی، این عکس در فضای مجازی منتشر شده و تا حدودی به نمادی از برتری پایدار مسی و رفاقت در تیم ملی آرژانتین در حال حاضر تبدیل شده است. زیرا آنها به دنبال دفاع از جام جهانی خود در سال 2026 هستند.

Pooria
15 نوامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *