تیم ملی با بازیکنانی مانند سردار آزمون، مهدی طارمی، مهدی محبی و سایرین، شرایط خوبی در آستانه جام ملت‌های آسیا دارد.

سردار آزمون نیز برای کمک به قلعه‌نوعی به تیم اضافه شد. این پست از «ورزشی»، به حضور سردار تیم ملی در اکباتان و تمرین تیم اختصاص دارد

حضور سردار تیم ملی در اکباتان

به گزارش «ورزشی»، تیم ملی با بازیکنانی مانند سردار آزمون، مهدی طارمی، مهدی محبی و سایرین، شرایط خوبی در آستانه جام ملت‌های آسیا دارد. و خبر بهتر این‌که سردار آزمون پس از بازی در رم شرایط بسیار خوبی را تجربه می‌کند.

آزمون که قبل از طارمی و جهانبخش به اردوی تیم ملی اضافه شد، روز گذشته، در آخرین تمرین تیم ملی چهره مورد توجه عکاسان بود. تصاویر جالب توجه از این مهاجم که در بازی با  جنوا ضربه‌سر تماشایی را وارد دروازه کرد.

بدون شک امیر قلعه‌نویی با حضور بازیکنانی نظیر آزمون شرایط خیلی خوبی برای ارنج تیمش در بخش حمله دارد؛ بازیکنی که سالیان متمادی است که کنار هم بازی می‌کنند. حتی در جام ملت‌های آسیا در اوج آمادگی و هماهنگی خواهند بود.

هم‌چنین بخوانید: شرایط بحرانی در پرسپولیس حقیقت دارد؟

حضور سردار تیم ملی در اکباتان
تیم ملی با بازیکنانی مانند سردار آزمون، مهدی طارمی، مهدی محبی و سایرین، شرایط خوبی در آستانه جام ملت‌های آسیا دارد.

جای سردار و بیرانوند عوض شد!

بهترین گلزن حال حاضر تیم ملی در جریان تمرین سه‌شنبه حرکت جالبی کرد. انگار که جای سردار و بیرانوند عوض شد.

به گزارش «ورزشی»، سردار آزمون اولین جلسه تمرینی خود در کنار تیم ملی ایران را سه‌شنبه شب در ورزشگاه دستگردی انجام داد. او زیر نظر کادر فنی تمرینات خود را آغاز کرد. اما در جریان این تمرینات، یک حرکت او توجه خبرنگاران را جلب نمود.

ستاره‌ی تیم ملی که پس درخشش و گلزنی در سری آ ایتالیا به تهران برگشته تا در اردوی تیم ملی شرکت کند، در تمرین سه‌شنبه، بیشتر از همه مورد توجه بود. رفتار‌های جالب سردار، در تیررس معدود تماشاگران و عکاسان حاضر در محل بود.

در لحظه‌ای از تمرین که علی‌اصغر قربانعلی‌پور، مربی تیم ملی ایران در حال صحبت با ستاره‌های ملی‌پوش بود، سردار آزمون ناگهان متوجه شوت خطرناک بیرانوند از راه دور شد. سپس با پرش بلند خود توپ را دفع کرد تا روی سر بازیکنان فرود نیاید.

سردار که بارها در تمرینات گلر هم شده بود، توانایی خود را به عنوان دروازه‌بان و با مهار شوت علیرضا بیرانوند به رخ کشید تا با این حرکت او، آسیبی به هم تیمی‌ها نرسد.

Pooria
15 نوامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *