قرارداد مسی با بارسلونا رسمی شد؟

قرارداد مسی با بارسلونا ، چند روز پیش بوسکتس بعد از ضیافت شام و مهمانی با لیونل مسی و جوردی آلبا در رستوران شهر بارسلونا تصمیم گرفتند که قرادادشان را با بارسا تمدید نمایند. لیونل مسی روزهای قبل با 15 چمدان به شهر بارسلونای اسپانیا سفر نمود. چند روز پیش با خانواده اش در منزل شخصی حومه شهر حضور داشت و با دوستانش به رستوران می رفت. در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید.

 

حضور لیونل مسی با خانواده در کاتالان:

مدیر ورزشی باشگاه بارسا گفت در طول سفر مسی با بارسا هیچ مذاکره ای نداشت. ظاهرا تیم بارسا در حال راضی نمودن لالیگا برای مسائل مالی مربوط به بازگشت قهرمان جهان به نیوکمپ هستند. روزنامه آس اس چاپ مادرید نوشت هیچ شکی در آن وجود ندارد که تصمیم لئو برای بازگشت احتمالی به بارسا در موضوع تمدید قرارداد کاپیتان آبی اناری ها بی تاثیر نبوده است. سرخیو بوسکتس بازیکن 34 ساله پیشنهادهایی از لیگ آمریکا داشت. و هدفش ادامه دادن سال های پایاین فوتبال در لیگ MLS بود. بارسا مطمئن است که پاسخ بوسکتس در روزهای دیگر را خواهد شنید و احتمالا خط میانی باشگاه بارسا قوی تر می شود.

قرارداد مسی با بارسلونا

شرط لالیگا برای ثبت قرارداد مسی با بارسلونا

بارسلونا در این روزها مدام با مسی تماس می گیرد. و علاقه دارند هر طور شده او را برای بازگشت به تیم سابق خودش متقاعد کند. برخی از رسانه ها ادعا کردند که مسی برای بازگشتن به تیم مشکلی ندارد و حاضر است از لحاظ مالی نیز فداکاری کند. نشریه اسپورت در این زمینه نوشت: با توجه به مشکلات فرپلی مالی بارسا و باشگاه باید به زودی گواهی مالی معتبری برای فصل بعد به لالیگا ارائه دهد.

ثبت قرارداد مسی با بارسلونا

قطعا بازگشت مسی کار سختی است. و بر اساس توافق صورت گرفته اخیر بین مدیران بارسا و لالیگا قرارداد مسی با دستمزد سالانه 25 میلیون یورو ناخالص است. که مشکلی برای ثبت شدن ندارد. مسی در آخرین فصل حضورش در بارسا 100 میلیون یورو ناخالص را در سال 21-2020 دریافت می کرده و حالا این رقم به یک چهارم کاهش یافت. خاویر تباس رئیس لالیگا گفت دوست دارد مسی به بارسلون برگردد. اما باشگاه کاتالانی فعلا شرایط این کار را ندارد. تباس گفت بارسا برای برطرف نمودن مانع های بازگشت مسی زمان به اندازه کافی دارد.

 

6 قربانی برای بازگرداندن مسی به بارسلونا

روزنامه اسپورت چاپ کاتولونیا خبر داد که بارسا قطعا تصمیم گرفت فرانک کسیه هافبک ساحل عاجی ، جوردی آلبا مدافع چپ کهنه کار و تورس مهاجم اسپانیایی و آنسو فاتی مهاجم دیگرش را به تیم های دیگری واگذار نماید. ظاهرا گفته شد بارسا پیشنهادهایی درباره رافینیا مهاجم برزیلی و اریک گارسیا مدافعش دارد.

ظهرا بارسا در پی جذب شدید لیونل مسی است. موضوع بازی جوانمردانه مالی سنگ بزرگی را پیش پای آبی اناری ها قرار داد. تباس رئیس لالیگا گفته بود: دستمزدها باید پایین بیاید تا بارسا بر اساس قوانین با مسی قرارداد ثبت نماید. امضای قرارداد همانند متروز است وقتی کسی از مترو پیاده نشود نمی توانید مسافر جدیدی سوار نمایید. رسانه‌ها پیشتر خبر داده بودند. بارسایی‌ها برای جذب بازیکنان جدید، باید حدود ۲۰۰ میلیون یورو از دستمزد بازیکنان خود را کاهش دهند.

6 قربانی برای بازگرداندن مسی به بارسلونا

بوی پول در ماجرای مسی و بارسلونا پیچید

قرارداد مسی با بارسلونا فعلا هیچ چیزی مشخص نیست. اسپانسرهای بزرگ ورزشی منتظر امضای قرارداد با مسی در بارسا هستند. ظاهرا 3 اسپانسر بزرگ به نقل از اسپورت منتظر موافقیت لالیگا برای بازگشت مسی به بارسا هستند تا قرارداد خود را با آبی اناری ها امضاء کنند. همچنین باشگاه بارسلونا هم مذاکرات خود را با شرکت نایکی آغاز کرده تا در صورت بازگشت این اسطوره آرژانتینی برای تهیه پیراهن مسی به شکل گسترده همکاری کنند تا از فروش پیراهن مسی درآمدزایی هنگفتی انجام شود. لالیگا در حال بررسی فاکتورهای دستمزدها در باشگاه بارسلونا است و در صورت تنظیم قرارداد مسی و دستمزد او همه چیز برای بازگشتش مهیا است.

اگر همه چیز خوب پیش برود، مسی در پایان فصل از پاری سن ژرمن جدا می شود. ابرستاره آرژانتینی تنها از بارسلونا پیشنهاد ندارد بلکه از عربستان و آمریکا هم پیشنهاد دریافت کرده است. اعجوبه فوتبال برای بازگشت به بارسلونا قصد دارد از قید پول بگذرد و تنها دوباره پیراهن آبی-اناری ها را بر تن کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *