سردار آزمون یا مهدی طارمی

سردار آزمون یا مهدی طارمی ، دو مهاجم حال حاضر تیم ملی فوتبال ایران قطعا سردار آزمون و مهدی طارمی هستند. این دو فوتبالیست سال های زیادی را زحمت کشیدند تا به اینجا رسیده اند. یکی از خطه شمال کشور و دیگری از بندر بوشهر که به فوتبال از همان دوران نوجوانی علاقه داشتند. هردو بازیکن تمرکز خود را روی حمله و تاثیرگذاری و گلزنی می گذارند. در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید.

سردار آزمون یا مهدی طارمی

سردار یا مهدی؛ کدامیک بهترین مهاجم تیم ملی است؟

در زمان کارلوس کی روش فوتبال ایران پیشرفت زیادی به خودش دید. کی روش علاقه زیادی به بازی با یک مهاجم داشت و تلاش داشت که بیشتر روی فوتبال دفاعی و میانی کار کند. برخی شاید از خود بپرسند کدام خط حمله بهترین گزینه برای انتخاب تیم ملی است؟ مهدی طارمی فرصت گلزنی بی نظیری دارد و در کوتاه ترین زمان به طور خطرناک ظاهر شده و توپ را از مدافعین می رباید و به گل تبدیل می کند. مهدی یک ویژگی دیگر دارد پاس گل های فراوان و قدرت پنالتی گیری با تکنیک فوق العاده اش است. taremi حالا جزو گران ترین بازیکن خط حمله ایرانی معرفی می شود. اما سردار آزمون بازیکن ترکمن صحرا در این سالها پیشرفت زیادی داشت، زمانی که در لیگ روسیه حضور داشت اسمش در این کشور تاریخی شد و به عنوان بازیکن خارجی آقای گل لیگشان انتخاب شد.

سردار آزمون یا مهدی طارمی

سردار آزمون از قدرت بدنی بالایی برخوردار نیست اما بسیار تیز و بز است و در سریعترین لحظه توپ را به گل تبدیل می کند. یکی از ویژگی های جالب توجه این بازیکن گنبدی سرزنی و گلزنی با حرکت های تاکتیکی است. سردار آزمون فرار سریعتری نسبت به مهدی طارمی دارد و همیشه گل هایش با همین فرارهای رو به جلو انجام می دهد. مهدی طارمی اما بازیکن مطمئن تر و قدرت بدنی بالاتر است. او هر بازیکنی را فریب می دهد و می تواند خیال مربی را از تیمش راحت کند. طارمی از جمله بازیکنانی است که نگاه نمی کند حریف مقابل چه تیمی است، در برابر انگلیس دوبار گل زد و چشم بریتانیایی ها را به خودش معطوف نمود. سردار آزمون بازیکن 90 دقیقه زمین نیست و باید در نیمه دوم حضور پیدا کند تا قدرت بیشتری داشته باشد.

سردار آزمون یا مهدی طارمی

سردار آزمون یا مهدی طارمی

به طور دقیق نمی توانیم بگوییم که مهدی یا سردار؟! چون هرکدام از این بازیکنان ایده آل های خاص خودشان را دارند و در کثری از ثانیه گل می زنند و تیمشان را نجات می دهند. اما بر اساس نظرسنجی ها مهدی طارمی جزو بهترین مهاجم های تاریخ فوتبال ایران به حساب می آید. در ادامه سایت ورزشی لطفا نظرات و دیدگاه تان را در این زمینه بنویسید.

mohamadnd
29 آوریل 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *