دیدار گرم جواد کاظمیان و حسن یزدانی

دو تا از چهره های مطرح ورزشی در ایران قطعا جواد کاظمیان و حسن یزدانی هستند. که در یک دیدار صمیمی و دوستانه باهم دیدار کردند. بعد از اتفاقات پیرامون جنجال بر سر دستمزد و قراردادهای سنگین بازیکنان فوتبال و واکنش کشتی گیر دیگرمان امیر محمد یزدانی و جواد کاظمیان حالا اینبار با دیدار گرم دو شخص معروف همراه ما باشید. در ادامه سایت ورزشی با دیدار گرم جواد کاظمیان و حسن یزدانی همراه شوید.

 

دیدار گرم جواد کاظمیان و حسن یزدانی

به گزارش سایت ورزشی ، چند روز قبل کنعانی زادگان مدافع تیم پرسپولیس تهران در یک برنامه حضور یافت. و درباره قراردادهای خودش و خرید ماشین 100 میلیاردی صحبت کرد. و بیان داشت که دوتا ماشین گران قیمت 100 میلیاردی در اختیار دارد. این مصاحبه با واکنش های زیادی در فضای مجازی روبرو شد. و یکی از کسانی که نسبت به این موضوع واکنش شدیدی انجام داد. امیر محمد یزدانی کشتی گیر جوان ایرانی بود. او در استوری نسبت به تفاوت ها در ورزش انتقاد کرد. اما این استوری با واکنش تند جواد کاظمیان روبرو شد. این دو ورزشکار باهم جنگ لفظی در فضای مجازی پیدا کردند. کاظمیان بیان داشت که پاداش صعود به جام جهانی و دریافت مبالغ بالا در فوتبال طبیعی است. و قابل قیاس با کشتی نیست و از کشتی گیر جوان انتقاد کرد.

کنایه یزدانی به کنعانی زادگان

دیدار گرم جواد کاظمیان و حسن یزدانی

جنجال های اخیر باعث شد تا ورزشکاران سایر رشته های دیگر نیز علیه فوتبالیست ها و پاداش هایی که به آنها داده شده موضع گرفتند. و چند تا استوری بین کاظمیان و امیر محمد رد و بدل شد. این حاشیه ها با وساطت پژمان درستکار سرمربی تیم ملی ایران ختم به خیر شد. عکس هایی از دیدار جواد کاظمیان با حسن یزدانی در یک باشگاه ورزشی منتشر شده است. که نشان می دهد این دو در یک دیدار صمیمی باهم روبرو شدند. گفتنی است حسن یزدانی هم هفته پیش داماد شد. و با انگیزه زیاد تصمیم دارد خود را برای المپیک ۲۰۲۴ پاریس آماده کند.

mohamadnd
29 اکتبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *