میلان مشتری سردار آزمون شد

سردار آزمون بازیکن مهاجم ایرانی تیم بایرلورکوزن آلمان ظاهرا با باشگاه آث میلان ایتالیا به توافق هایی رسیده است. به احتمال زیاد سردار آزمون بازیکن گنبدی تیم لورکوزن آلمان با باشگاه آث میلان ایتالیا قرارداد خواهد بست. در ادامه سایت ورزشی با خبر “میلان مشتری سردار آزمون شد” همراه ما باشید.

 

میلان مشتری سردار آزمون شد

به گزارش سایت ورزشی ، سردار آزمون با میلان به توافق هایی دست پیدا کرده است. احتمالا راهی این باشگاه خواهد شد. قبل از شروع فصل مهدی طارمی جزو لیست خرید میلان برای مهاجم نوک بود. اما شرایط سخت تیم پورتو مانع از این انتقال شد. میلان به دنبال یک مهاجم مطمئن است. سردار این روزها در مرخصی درمانی قرار دارد و در تمرینات تیمش شرکت ندارد. آزمون بعد از آسیب تاندون ساق پا در اردوی تمرینی زالفلدن اتریش دیگر در تمرینات گروهی شرکت ندارد و مدتی در استراحت است.

میلان مشتری سردار آزمون شد

سردار در حال دویدن در زمین چمن است و به روزهای سابق بازگشته است. قبل از بسته شدن نقل و انتقالات او می تواند به مستیل سبز برگردد.  ظاهرا شرایط به نفع لورکوزن نیست و سردار به دنبال تیم جدید برای فعالیت فوتبالی اش است. این مهاجم ترکمن صحرا یک سال و نیم دیگر با تیم آلمانی قرارداد داشته و تا سال 2027 قرارداد او با این باشگاه ادامه دارد. مهاجمی که تابحال به دلیل مصدومیت های زیاد فرصت چندان درخشانی در باشگاهش نداشته است. با اینکه در چند بازی گلزنی کرده اما آنطور که شاید خودش را نشان نداد. اما او می تواند در میلان خودش را پیدا کند. روسونری ها دنبال یک مهاجم هستند تا بعد از ناکامی در جذب یک مهاجم قدرتمند نظیر طارمی ، حالا به دنبال هموطن او یعنی آزمون بروند.

میلان مشتری سردار آزمون شد

آیا سردار آزمون میلانی خواهد شد؟

البته انتقال سردار به میلان در شرایطی است که دیووک اوریگی از این باشگاه جدا می شود. بازیکن اسبق ولفسبورگ سال 2022 به طور رایگان از لیورپول به میلان آمد و در آستانه رفتن از باشگاه ایتالیایی است. این موضوع باعث می شود تا آزمون جای او را بگیرد. سردار در زمستان 2022 از تیم زنیت روسیه به بایرلورکوزن آلمان آمد. عملکردش در این باشگاه نیز فراز و نشیب های زیادی داشت. نشریه بیلد در یک خبر اختصاصی دیشب گفت: این مهاجم 28 ساله با مدیران باشگاه میلان برای انتقال به جمع شاگردان استفانو پیولی توافق کرده و مذاکرات نهایی این انتقال بین دو باشگاه در جریان است.

نشریه کیکر نیز نوشت: «باشگاه میلان به جذب یک مهاجم نوک علاقه‌مند است، اما در صورتی می‌تواند این کار را انجام دهد که مهاجم بلژیکی‌اش یعنی دیووک اوریگی از جمع روسونری جدا شود. سردار آزمون پس از آسیب‌دیدگی عضلانی ساق پایش که در اردوی پیش‌فصل اتریش به دچار آن شد، در حال کار روی بازگشت به شرایط بازی است. این مهاجم دویدن را شروع کرده است. مهاجم تیم ملی ایران دوست دارد در پایان هفته آینده به تمرینات تیمی بایرلورکوزن بازگردد.

میلان مشتری سردار آزمون شد

شرط اصلی برای عضویت آزمون در میلان

نشریه آلمانی «کیکر» امروز با انتشار گزارشی در این رابطه نوشت؛ «باشگاه میلان به جذب یک مهاجم نوک علاقه‌مند است، اما در صورتی می‌تواند این کار را انجام دهد که مهاجم بلژیکی‌اش یعنی دیووک اوریگی از جمع روسونری جدا شود. میلانی‌ها در حال حاضر دنبال جذب یک مهاجم جدید هستند و پس از ناکامی‌شان در جذب مهدی طارمی از پورتو که این باشگاه پرتغالی برای فروش او بیش از 20 میلیون یورو می‌خواست، حالا هموطن طارمی یعنی آزمون مهاجم ایرانی لورکوزن را به‌عنوان کاندیدایی برای تقویت خط حمله خود می‌بینند.

mohamadnd
21 آگوست 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *