تماس مورینیو با هافبک بارسلونا

تماس مورینیو با هافبک بارسلونا.اوریول رومئو. هافبک بارسلونا در شرایطی نامطمئن قرار می گیرد که روی نیمکت در میان علاقه فزاینده چندین باشگاه به سر می برد و آ اس رم به عنوان مقصدی بالقوه برای این بازیکن به صورت قرضی تا پایان فصل ظاهر می شود.

تماس مورینیو با هافبک بارسلونا

سفر رومئو در بارسلونا

تماس مورینیو با هافبک بارسلونا
تماس مورینیو با هافبک بارسلونا

تابستان گذشته و پس از انتقال پنج میلیون یورویی از خیرونا آغاز شد. خرید او تحت تاثیر محدودیت های مالی بارسلونا قرار گرفت و باعث شد که آنها نتوانند یک گزینه برتر خط میانی را انتخاب کنند. علیرغم شروع امیدوارکننده، رومئو اخیراً برای حفظ جایگاه خود در ترکیب اصلی تلاش کرد. موقعیت خود را به استعداد در حال رشد فرمین لوپز از دست داد.

ابتدا به عنوان جایگزینی مناسب برای سرخیو بوسکتس باتجربه تلقی می شد. صعود رومئو با افت عملکرد او در هفته های اخیر مانع شد. علیرغم فرصت‌های به وجود آمده به دلیل مصدومیت‌های گاوی. فرنکی دی یونگ و پدری، رومئو نتوانست جایگاه خود را در ترکیب اصلی تثبیت کند. به نظر می رسد زمان بازی او به عدم وجود گزینه های جایگزین برای ژاوی بستگی دارد و او را به نیمکت نشینی می کشاند.

در میان این مخمصه

در میان این مخمصه
در میان این مخمصه

شایعات حاکی از آن است که ژوزه مورینیو، سرمربی آ اس رم. به طور جدی به دنبال خدمات هافبک بارسلونا است. با جستجوی رم برای جایگزینی برای رناتو سانچز. رومئو به عنوان یک چشم انداز مطلوب برای جالوروسی ظاهر می شود.

علاقه مورینیو به رومئو نشان دهنده تناسب بالقوه این بازیکن در پویایی هافبک رم است. مجموعه مهارت و سبک بازی رومئو ظاهراً با الزامات تاکتیکی مورد نظر ایتالیایی هماهنگ است و او را به گزینه ای جذاب برای تقویت تیم خود تبدیل می کند.

در حالی که آینده رومئو در بارسلونا نامشخص است. چشم انداز انتقال به رم می تواند به او این شانس را بدهد که دوران حرفه ای خود را دوباره شروع کند و زمان بازی را دوباره به دست آورد. احتمالاً هفته‌های آینده با مذاکرات و تصمیم‌هایی که مسیر فوتبالی فوری رومئو را شکل می‌دهند. مشخص می‌شود که آیا او انتقال موقت به آ اس رم را تضمین می‌کند یا به دوران تصدی خود در بارسلونا، هرچند از حاشیه، ادامه می‌دهد.

با پیشروی پنجره نقل و انتقالات

دنیای فوتبال مشتاقانه منتظر تغییرات احتمالی اوریول رومئو به آ اس رم و تاثیرات بعدی بر هر دو باشگاه درگیر است.

Hesam
10 ژانویه 2024

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *