آقای گل از فولاد اخراج شد!

محمد عباس زاده مهاجم باشگاه فولاد خوزستان از این تیم اخراج شده است. مهاجم اهل ساری استان مازندران که برای باشگاه فولاد خوزستان توپ می زد. در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید با خبر آقای گل از فولاد اخراج شد!

آقای گل از فولاد اخراج شد!

به گزارش سایت ورزشی، مهاجم شمالی تیم فولاد خوزستان که در مسابقه آخر این باشگاه در ترکیب اصلی حضور نداشت. به همین خاطر کادر فنی فولاد اعلام نمود که او قصد دارد به تیم قائمشهر برود و همین مسئله باعث شد تا مجادلاتی صورت بگیرد. سرمربی فولاد او را با یک بازیکن دیگر در اختیار باشگاه گذاشت. به همین علت این فوتبالیست گلزن در اختیار باشگاه فولاد خوزستان قرار دارد و اجازه حضور در تمرینات این باشگاه را نخواهد داشت. ایگناسیو اعلام نمود که این فوتبالیست تا اطلاع ثانوی حق همراه شدن با تیمش را ندارد. و بدین ترتیب یکی از خریدهای مهم فصل فولاد در مسیر خروج از جمع این باشگاه قرار دارد.

آقای گل از فولاد اخراج شد!

از نکات مهم عباس زاده این بود که او در نهایت با پایان بازی هفته اردوی فولاد را ترک می کند. و به زادگاه خودش باز می گردد. حتی او در بازی نساجی مقابل ذوب آهن نیز بازی را از نزدیک تماشا کرد. تا از حالا همه چیز مشخص شود که تصمیم برای او عواقب سخت دنبال خواهد داشت. این مهاجم سال ها قبل در پرسپولیس نیز اخراج شد. و در تراکتور هم رابطه چندان خوبی با پاکو خمس سرمربی تیم نداشت. عباس زاده با نظر منصوریان آمد. و هرگز نمایش مورد نظر خود ارائه نکرد. ایشان فصل قبل آمار گلزنی خوبی از خودش در تراکتور بر جای گذاشت. و گزینه اول آقای گلی بود. اما سبک بازی و دویدن هایش مورد توجه سرمربی اسپانیایی تبریزی ها نبود. و در نهایت نیز قرارداد او در این باشگاه تمدید نشد.

mohamadnd
16 نوامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *