ملاقات پسر ستاره فقید استقلال با علی دایی

پسر رضا احدی ستاره فقید استقلالی ها به ملاقات اسطوه پرسپولیس یعنی علی دایی رفت. شهریار فوتبال ایران این روزها در حال مدیریت روی مجموعه های ورزشی و فروشگاه عینک خود است. در ادامه سایت ورزشی با ملاقات پسر ستاره فقید استقلال با علی دایی همراه شوید.

 

ملاقات پسر ستاره فقید استقلال با علی دایی

رضا احدی ملی پوش فقید استقلال در اوایل دهه 70 با تیم بانک تجارت فوتبال خود را شروع نمود. رضا و علی دایی همزمان در این تیم بازی می کردند. احدی و شهریار فوتبال ایران روزهای خوبی را با هدایت ناصر حجازی فقید در بانک تجارت سپری کردند. این دو شخصیت دوست داشتنی فوتبال در جام باشگاه های تهران به اتفاق هم جشن گرفته بودند. علی دایی اسطوره فوتبال ایران که جزو برترین گلزن تیم ملی و آقای گل سابق فوتبال جهان به حساب می آید. شایان پسر بازیکن فقید استقلال به دیدار علی دایی رفت و با رفیق قدیمی پدر خودش دیدار نمود.

سرمربی سابق تیم ملی و پرسپولیس در این ملاقات با پسر همکارش از روزهای خوب و خوش کنار رضا احدی در بانک تجارت صحبت کرد. او برای شایان آرزوی های خوب و موفقیت آمیز کرده است. مرحوم رضا احدی ملی پوش سابق استقلال که در مقطعی کوتاه هم پیراهن باشگاه پرسپولیس را برتن کرده بود. زمستان سال 1394 به دلیل یک دوره بیماری کوتاه مدت از دنیا رفت و مسافر ابدی شد. روحش شاد و یادش گرامی باد.

علی دایی دوباره سانسور شد!

رضا نداف احدی زاده ۹ آذر ۱۳۴۱ بازیکنِ سابق و مربی فوتبال اهل ایران بود. وی سابقه عضویت در تیم‌های باشگاه فوتبال استقلال تهران و باشگاه فوتبال روت‌وایس اسن را دارد او از معدود لژیونرهای ایرانی است که در دهه شصت شمسی برای بازی در باشگاهی در آلمان دعوت شد و در لیگ آلمان بازی کرد. احدی همچنین در مدت کوتاهی که مسئول تیم جوانان استقلال بود فوتبالیست‌هایی مانند وحید طالب لو، خسرو حیدری و آندرانیک تیموریان را به فوتبال ایران معرفی کرد.

 

ملاقات پسر ستاره فقید استقلال با علی دایی

mohamadnd
16 نوامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *