فوری از پرسپولیس: اعتصاب علنی شد!

لحظات قبل پیش مدیر رسانه پرسپولیس با یک خبر مهم به سمت خبرنگاران رفته است. این روزها پرسپولیس وضعیت خوبی ندارد. و یحیی گل محمدی با حواشی زیادی روبرو شده است. در ادامه سایت ورزشی با فوری از پرسپولیس: اعتصاب علنی شد! همراه شوید.

 

فوری از پرسپولیس: اعتصاب علنی شد!

به گزارش سایت ورزشی، در حالی که امروز صبح باشگاه پرسپولیس اعلام نمود که تمرین این تیم با حضور خبرنگارها برگزار می شود، اما اتفاق های عجیبی در محل تمرین رخ داد. خبرنگاران از ساعت 11 درون ورزشگاه کاظمی حاضر بودند. همه انتظار شرع تمرینات از 11:30 را داشتند. و یحیی با آنها صحبت نماید. اما گل محمدی مستقیم از اتاق خود به رختکن رفت تا با بازیکنان جلسه برگزار کند. جلسه آنها از حواسی ساعت 11 تا 3 بعداظهر ادامه یافت. همین موضوع شایعات پیرامون اعتصاب و استعفای سرمربی پرسپولیس را قوت می بخشد.

شرایط بحرانی در پرسپولیس حقیقت دارد؟

فوری از پرسپولیس: اعتصاب علنی شد!

اما تمام خبرنگاران منتظر مانده بودند تا کسی برای آنها صحب انجام دهد، اما در نهایت حدود ساعت 15 مدیر رسانه پرسپولیس اعلام کرد که تمرین برگزار نمی شود و خبرنگاران باید استادیوم را ترک نمایند. این بی نظمی عجیب هم یک بی احترامی به خبرنگاران بود. و هم یک اتفاق عجیب که مشخص نیست. چرا از ساعت 9 صبح که برگزاری تمرینات با حضور خبرنگاران اعلام شد. اما تا 11 چه اتفاقاتی در حال رخ دادن بود.گل محمدی و بازیکنان چه تصمیم هایی گرفتند؟ اما به هر حال روز عجیب تیم پرسپولیس بدون هیچ خروجی رسانه ای به پایان رسید و انتظار داشتیم که باشگاه پرسپولیس در یک بیانیه رسمی موضع خودش را توضیح دهد اما این اتفاق رخ نداد.

 

اتفاقات تمرین پرسپولیس از نگاه خبرنگاران:

24 آبان 1402 ساعت 14:42
یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم پرسپولیس لحظاتی بعد از ترک تمرین توسط خبرنگاران، از ورزشگاه کاظمی خارج شد.

24 آبان 1402 ساعت 14:41
مدیررسانه پرسپولیس اعلام کرد که تمرین امروز سرخپوشان برگزار نخواهد شد.

24 آبان 1402 ساعت 14:14
احتمال دارد تمرین امروز پرسپولیس برگزار نشود – این جمله‌ای است که علیرضا اشرف لحظاتی پیش به زبان آورد.

24 آبان 1402 ساعت 14:13

چهار بازیکن جوان پرسپولیس در ورودی رختکن حضور دارند. آماده تمرینات هستند.

24 آبان 1402 ساعت 14:11
بسیاری از خبرنگاران به دلیل معطلی سه ساعته در حال ترک استادیوم کاظمی هستند.

24 آبان 1402 ساعت 14:11
یحیی گل‌محمدی هنوز از رختکن خارج نشده است. مدیر رسانه پرسپولیس می‌گوید ممکن است یک نفر به نمایندگی از بازیکنان مصاحبه کند.

24 آبان 1402 ساعت 14:11
علیرضا اشرف به سوی خبرنگاران آمد. که زمان پایان جلسه مشخص نیست و خبرنگاران می‌توانند استادیوم را ترک کنند.

24 آبان 1402 ساعت 14:10
افشین پیروانی با حضور در کنار خبرنگاران با آنها صحبت کرد. اما محتوای صحبت او اغلب خاطره بازی بود و مدیر پرسپولیس هم اطلاعی از شرایط نداشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *