ناپولی با یک غایب کلیدی مقابل رئال مادرید

ناپولی با یک غایب کلیدی مقابل رئال مادرید، ناپولی بدون حضور سرمربی جنجالی خود، اورلیو دی لورنتیس که به دلیل عمل جراحی از میادین دور است، خود را برای دیداری حساس مقابل رئال مادرید در برنابئو حاضر می کند. غیبت رئیس جمهور می تواند بر روحیه تیم در این دیدار حساس تاثیر بگذارد.

ناپولی با یک غایب کلیدی مقابل رئال مادرید

به نقل از ورزشی

همانطور که به گزارش “ورزشی” و به نقل از کوریره دلو اسپورت، ناپولی قرار است چهارشنبه آینده در برنابئو به مصاف رئال مادرید برود. چیزی که برای هر دو تیم تعیین کننده است. رئال مادرید که به دنبال تثبیت جایگاه اول خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا است. با تیم ناپولی مصمم روبرو می شود که تلاش می کند با نتیجه مثبت صعود خود را تایید کند. با این حال، ناپولی پس از برکناری اخیر سرمربی خود، رودی گارسیا و درگیری هایش در لیگ ایتالیا، با چالش های داخلی دست و پنجه نرم می کند.

ناپولی با یک غایب کلیدی مقابل رئال مادرید
ناپولی با یک غایب کلیدی مقابل رئال مادرید

تحت هدایت ماتزاری

ناپولی تحت هدایت ماتزاری با این بازی حساس در مادرید روبرو می شود. که با غیبت قابل توجهی مشخص شد- رئیس باشگاه آنها، آئورلیو دی لورنتیس. دی لورنتیس که به دلیل جراحی مینیسک نمی تواند تیمش را همراهی کند، خلاء قابل توجهی در رهبری ایجاد می کند. که می تواند پویایی تیم را در طول این رویارویی پرمخاطره تحت تاثیر قرار دهد. شایان ذکر است، فرد، یکی دیگر از چهره های باشگاه، در طول بازی های خارج از خانه تیمش حضور ثابتی دارد. و اهمیت غیبت دی لورنتیس را برجسته می کند.

چرخش غیر منتظره

در یک چرخش غیرمنتظره، گزارش‌ها حاکی از آن است که بلیت‌های این بازی مورد انتظار فروخته شد. و هواداران ناپولی بسیاری بلیت‌هایی را تهیه کردند که برای بخش هواداران رئال مادرید تعیین شد. این اتفاق باشگاه را بر آن داشت تا تحقیقات کاملی را در خصوص فروش بلیت ها آغاز کند. تا از ورود غیرمجاز این افراد به ورزشگاه در روز مسابقه جلوگیری شود.

سرمربی ناپولی ایتالیا
سرمربی ناپولی ایتالیا

نتیجه

با افزایش تنش ها در آستانه این بازی حساس، ناپولی با چالش رویارویی با رئال مادرید در زمین خانگی خود بدون رئیس باشگاه با نفوذ خود روبرو می شود. و فشارهای داخل زمین و جنجال های خارج از زمین را پشت سر می گذارد. غیبت دی لورنتیس، همراه با افت فروش بلیت، لایه‌ای از پیچیدگی را به آنچه که قبلاً به‌عنوان یک رویارویی شدید بین دو قدرت فوتبال اروپایی در نظر گرفته شده بود، اضافه می‌کند.

Pooria
23 نوامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *