ماجرای استوری جنجالی رونالدو چه بود؟

کریستیانو رونالدو مهاجم باشگاه النصر عربستان سعودی یک استوری مبهم در اینستاگرام خودش منتشر کرد. و باعث به وجود آوردن جنجال های زیادی شد. در ادامه سایت ورزشی با ماجرای استوری جنجالی رونالدو همراه ما باشید.

 

استوری کریس رونالدو پیرامون النصر چه بود؟

کریس رونالدو یک استوری مبهم در اینستاگرام خودش منتشر کرد. این بازیکن پرتغالی باشگاه النصر در ژانویه سال قبل بعد از فسخ قراردادش از منچستر جدا شده و به النصر عربستان آمد. و دوران چندان خوبی را با این تیم سپری نکرد و نتوانست تیمش را در کورس قهرمانی قرار دهد.

استوری کریس رونالدو پیرامون النصر چه بود؟

باشگاه النصر شانس قهرمانی در سوپرکاپ عربستان و جام پادشاهی را در این کشور از دست داد. حتی در لیگ حرفه ای روشن نیز با اختلاف 5 امتیاز نسبت به الاتحاد در جایگاه دوم قرار دارند. کریس یک استوری عجیبی از خودش در اینستاگرام منتشر کرد. او در این استوری بدون مشخص کردن مخاطب خود نوشت: تمام افکار شما بر روحیه شما تاثیر می‌گذارد.

استوری کریس رونالدو

ماجرای استوری جنجالی رونالدو چه بود؟

پیغام رونالدو در شرایطی در اینستا منتشر شد که قبلا نیز شایعاتی در زمینه جدایی او از باشگاه النصر در تابستان منتشر شد. انتشار این استوری ابهامات زیادی را به وجود آورد و ستاره النصر در شبکه اجتماعی جنجال به پا نمود. او با تن هاخ دچار مشکل شد و منچستر را با مصاحبه جنجالی اش ترک کرد. قرارداد سنگینی را با النصری ها امضاء کرد. البته در ای تیم در ابتدای حضورش عملکرد خوبی داشت اما نتوانست تیمش را در کورس قهرمانی قرار دهد. باشگاه النصر البته به این موضوع واکنش خاصی نشان نداد، اما رونالدو همیشه بدون ترس حرف هایش را در اینستاگرام می زند، اینبار نیز ظاهرا نسبت به موضوعات اخیر واکنش نشان داد و در سال آینده مشخص نیست در کدام تیم حضور خواهد یافت. در برهه ای حتی تهدید به ترک باشگاه النصر کرده بود که سرمربی تیمشان تغییر یافت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *