عکس جدید رامین رضاییان سوژه شد

رامین رضاییان بازیکن سپاهان اصفهان و تیم ملی فوتبال کشورمان تصویر جدیدی از خودش را در اینستاگرام منتشر کرد. که سوژه رسانه ها شده است. در ادامه سایت ورزشی با عکس جدید رامین رضاییان سوژه شد همراه شوید.

 

عکس جدید رامین رضاییان سوژه شد

به گزارش سایت ورزشی، رامین رضاییان بازیکن فوتبال سپاهان اصفهانی که از ستاره های قطعی این فصل است. رامین در لیگ برتر خلیج فارس و لیگ قهرمانان آسیا بازی های درخشان و مناسبی برای سپاهانی ها انجام داد. و گل های دیدنی او را در بازی های قبلی مشاهده کرده ایم. رضاییان بازیکن اهل ساری شمال ایران که از تیپ و هیکل خاصی بهره برداری کرده است. او یکی از بازیکنان خوشتیپ فوتبال ایران است. که همیشه استایل های خاصی در لباس پوشیدن دارد و در جدیدترین این مورد سوژه رسانه ها و کاربران فضای مجازی شده است. رامین رضاییان عکسی جدید از خودش با تیپ پاییزی منتشر کرده که در ادامه می‌بینید.

عکس جدید رامین رضاییان سوژه شد

رامین رضاییان بازیکن تکنیکی و جذاب فوتبال ایران است که سابقه بازی در تیم های قطری و پرسپولیس تهران را در کارنامه خودش دارد. او قبل از اینکه به سپاهان بیاید در پرسپولیس حضور داشت و عملکرد خوبی نداشت. اما در نقش جهان اصفهان عملکرد بسیار بهتری داشت. رامین در زندگی شخصی خودش نیز کم حاشیه نداشت. و به دلیل دوست دخترهایش و بقیه دخترها همیشه مورد نقد و ذره بین رسانه ها قرار گرفته است. رامین به دلیل تیپ و استایل بدنی خاص خودش مشهور است.

پیام رامین رضاییان برای جواد خیابانی

همیشه سعی می کند به روزترین و گران قیمت ترین لباس های دنیا با مارک های عالی را به تن کند. رامین بچه ساری است و علاقه زیادی به فوتبال داشت و همین سبب شد فوتبال خود را در آکادمی های مختلف سپری کند و توسط مربیان برتر جذب فوتبال ایران شود. چهره جذاب او در جام جهانی و گلزنی در مقابل ولز و گریه هایش همیشه در قاب فوتبال باقی می ماند.

mohamadnd
9 نوامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *