استراحتی برای لئو نیست!

استراحتی برای لئو نیست!در حوزه فوتبال، سن اغلب یک عامل تعیین کننده برای شرکت بازیکن در بازی های رقابتی، به ویژه در صحنه بین المللی است. با این حال، اظهارات اخیر جیانی اینفانتینو، رئیس فیفا. بحث های بازیگوشی را در مورد طول عمر اسطوره های فوتبال به راه انداخت. لیونل مسی، نماد آرژانتینی که در حال حاضر زمین اینتر میامی را زیبا می کند، در مرکز آرزوهای طنز اینفانتینو بود.

استراحتی برای لئو نیست!

در حین گفتگو با مطبوعات

استراحتی برای لئو نیست!
استراحتی برای لئو نیست!

از اینفانتینو در مورد حضور مسی در جام جهانی 2026 که قرار است در آمریکای شمالی برگزار شود سؤال شد. رئیس فیفا با جرقه ای از شوخ طبعی. امیدهای خود را بسیار فراتر از آینده نزدیک افزایش داد و ابراز تمایل کرد که مسی را در جام جهانی حتی در سن 47 سالگی در مسابقات 2034 عربستان سعودی ببیند.

اظهارات اینفانتینو

اظهارات اینفانتینو
اظهارات اینفانتینو

با خنده ها و گمانه زنی های گشاد روبه رو شد: “من مسی را در جام جهانی بعدی می خواهم، جام جهانی بعد از آن . تورنمنت صدمین سالگرد در مراکش، پرتغال و اسپانیا، و پله.چرا که نه تورنمنت 2034 هم همینطور، تا زمانی که طولانی شود. همانطور که او می خواهد.»

تصویر بزرگ‌تری که اینفانتینو ترسیم کرد. اشاره‌ای به اثر محو نشدنی مسی در دنیای فوتبال دارد. عملکرد درخشان او به عنوان نیروی محرکه تیم آرژانتین در جام جهانی 2022 قطر. جایگاه او را در میان اسطوره های این بازی زیبا تثبیت کرد. مهارت‌ها، دید او در زمین و توانایی تغییر تک‌دستی دینامیک بازی‌ها. او را به عنوان بهترین بازیکن مسابقات به ارمغان آورد و این باعث شد که علاقه‌مندان به فوتبال و مقامات بلندپایه مانند اینفانتینو. جادوی مسی را در زمین ببینند. تا زمانی که ممکن است.

آینده اما حقایق خودش را دارد

آینده اما حقایق خودش را دارد
آینده اما حقایق خودش را دارد

با شتاب گرفتن مسی تا سی سالگی. انتظارات برای حضور او در جام جهانی 2026 سنجیده می شود. جدای از ستایش و خیال بافی. واقعیت محدودیت های فیزیکی احتمالاً طول دوره حرفه ای مسی را تعیین می کند.

در حال حاضر

هواداران مسی می توانند منتظر بازگشت او به MLS برای یک فصل دیگر با اینتر میامی باشند. علاوه بر این، حضور او در تیم ملی آرژانتین برای کوپا آمریکا پیش بینی می شود. در حالی که سال 2034 در حال حاضر یک فانتزی عجیب و غریب باقی ماند. هر یک از منظره های باقی مانده از مسی در زمین فوتبال گنجینه ای است که برای هواداران در سراسر جهان قابل احترام است. در حالی که پرده به تدریج بر روی حرفه یکی از بزرگترین فوتبالیست ها بسته می شود، اظهارات سبک دل اینفانتینو ما را به یاد شادی مسی در این ورزش می اندازد و این شگفتی باورنکردنی که اگر زمان و سن جز اصطلاحات انعطاف پذیر در فرهنگ لغت نبود، چه می شد. فوتبال.

Hesam
11 دسامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *