دومین حریف تیم ملی فوتبال در فیفادی

تیم ملی فوتبال ایران با هدایت امیر قلعه نویی در شهریور 1402 در فیفادی یکی از حریفان آفریقایی خودش را شناخت. دومین حریم تیم ملی فوتبال در فیفادی ، آنگولا است. در ادامه سایت ورزشی با ما همراه باشید.

 

دومین حریف تیم ملی فوتبال در فیفادی

به گزارش سایت ورزشی ، قلعه نویی درباره بازی های تدارکاتی تیم ملی بیان داشت: فدراسیون فوتبال در حال رایزنی می باشد و یک مسابقه تدارکاتی با تیم ملی آنگولا خواهد داشت. یازده بازیکن تیم ملی به اردو می آیند و روز سیزدهم به سمت بلغارستان حرکت خواهیم کرد. مستقیم به شهری می رویم که قرار است در آن بازی نماییم. 16 شهریور ماه با بلغارستان بازی می کنیم و روز 17 شهریور نیز برمیگردیم. بازی دیگرمان نهایی نشده اما احتمالا با آنگولا خواهد بود.

 

امیر قلعه نویی: فوتبالیستی که حقش باشد دعوت می شود

قلعه نویی در ادامه گفت: تلاش می کنیم تعداد بازیکنان دعوت شده از باشگاه های پرسپولیس و استقلال و سپاهان و تراکتورسازی یکسان باشد. او عنوان کرد: مگر من هنوز کسی را دعوت کرده‌ام. وجداناً آن بازیکنانی که حق‌شان باشد را دعوت می‌کنیم و نه به مسئله حاشیه‌ای و نه به فضای مجازی کار داریم و اینکه چه اتفاقاتی در فضای مجازی می‌افتد برای ما مهم نیست. ما لیگ را رصد می‌کنیم. نظارت مربیان تیم ملی بر لیگ بی‌سابقه است اینقدر که ما حساس هستیم. هفته اول مربیان تیم ملی همه بازی‌ها را دیدند از همه آنها تشکر می‌کنم، در هفته دوم هم آنها نظاره گر مسابقات هستند. داریم لیگ را بررسی می‌کنیم و به جمع‌بندی می‌رسیم هر بازیکنی که خوب باشد دعوت می‌کنیم برای ما فرقی نمی‌کند.

دومین حریف تیم ملی فوتبال در فیفادی

بعد از اینکه مسابقه دوستانه تیم ملی فوتبال ایران با کشور آفریقایی کیپ ورد در فیفادی شهریور ماه منتفی شد. مسئولان فدراسیون دست به کار شده تا دومین حریف تدارکاتی را مشخص کنند. مذاکره با آنگولا و یک کشور آفریقایی دیگر انجام شد و بنابر گفته مسئولان ورزشی ، تیم آنگولا شانس زیادتری دارد. احتمالا تا یکی دو روز آینده تکلیف این موضوع مشخص می شود. ایران قبلا دوبار با آنگولا بازی کرد که هردوی آنها با مساوی 1-1 به اتمام رسید. ایران در اولین مسابقه خودش در 16 شهریور ماه به مصاف بلغارستان خواهد رفت.

mohamadnd
16 آگوست 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *