رسمی: ورنر بازیکن ملی پوش به انگلیس می رود

رسمی: ورنر بازیکن ملی پوش به انگلیس می رود.تیمو ورنر. مهاجم آر‌بی لایپزیگ پس از امضای قرارداد قرضی با تاتنهام تا پایان فصل. طور موقت راهی لیگ برتر می‌شود. ورنر که در نیم فصل اول زمان بازی های محدودی در بوندسلیگا داشت. انتظار می رود فرم خود را احیا کند و تمرینات بازی حساسی را با تیم جدید انگلیسی خود کسب کند.

رسمی: ورنر بازیکن ملی پوش به انگلیس می رود

این اعلامیه توسط هر دو باشگاه تایید شد

رسمی: ورنر بازیکن ملی پوش به انگلیس می رود
رسمی: ورنر بازیکن ملی پوش به انگلیس می رود

و اسپرز برای ورود این ملی پوش آلمانی ابراز اشتیاق کرد. بیانیه رسمی تاتنهام با استقبال از ورنر. شرایط قرارداد قرضی را که شامل گزینه ای برای انتقال دائمی در تابستان می شود، تشریح کرد. این مهاجم در طول دوران تصدی خود در باشگاه مستقر در لندن. پیراهن شماره 16 را به تن خواهد کرد.

روون شرودر

مدیر ورزشی RB لایپزیگ. بر سود متقابل قرارداد قرضی تاکید کرد و بر فرصت ورنر برای آماده شدن برای مسابقات قهرمانی اروپای آینده آلمان تاکید کرد. شرودر بر اهمیت آمادگی بازی برای بازیکن تاکید کرد و ابراز اطمینان کرد که ورنر اوج عملکرد خود را در فضای رقابتی لیگ برتر بازی خواهد کرد.

تیمو ورنر قبلاً از سال 2020 تا 2022 در انگلیس با باشگاه چلسی کار کرده بود و رکورد قابل توجهی از 23 گل و 21 پاس گل در 89 بازی برای آبی ها به نمایش گذاشت. بازگشت او به لیگ برتر انگلیس با تاتنهام پیش بینی می شود که گزینه های تهاجمی آنها را برای باقی مانده فصل تقویت کند.

گزارش ها حاکی از آن است که

گزارش ها حاکی از آن است که
گزارش ها حاکی از آن است که

مبلغ احتمالی انتقال برای انتقال دائمی در تابستان می تواند از 15 تا 20 میلیون یورو متغیر باشد و تاتنهام همچنین حقوق ورنر در دوران قرضی او را پوشش می دهد. این حرکت در حالی انجام می شود که ورنر خود را در حاشیه RB لایپزیگ می بیند. زیرا در مسابقات بوندسلیگا کم شروع کرده و در این فصل در لیگ قهرمانان اروپا حضور نداشت.

با اعتبار قراردادش با لایپزیگ

تا سال 2026، انتقال ورنر به تاتنهام فرصتی مهم برای این مهاجم 26 ساله است تا دوران حرفه ای خود را در لیگ برتر دوباره احیا کند و به طور بالقوه انتقال دائمی به باشگاه لندنی پس از انعقاد قرارداد قرضی را تضمین کند. .

Hesam
10 ژانویه 2024

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *