معامله ورنر مطبوعات انگلیسی را سردرگم کرد

معامله ورنر مطبوعات انگلیسی را سردرگم کرد.اعلام بازگشت تیمو ورنر به لیگ برتر. موجی از تعجب و گمانه زنی را در رسانه های انگلیسی برانگیخت. مهاجم آلمانی که پیش از این در دوران حضورش در چلسی برای یافتن جایگاه خود با مشکل مواجه بود. بازگشتی خیره کننده داشته و این بار رنگ تاتنهام هاتسپر را به تن کرد. این حرکت باعث شد بسیاری از کارشناسان و روزنامه نگاران سر خود را بخارانند و به دلیل این انتقال غیرمنتظره فکر کنند.

معامله ورنر مطبوعات انگلیسی را سردرگم کرد

سرمایه گذاری اولیه ورنر

معامله ورنر مطبوعات انگلیسی را سردرگم کرد
معامله ورنر مطبوعات انگلیسی را سردرگم کرد

سرمایه گذاری اولیه ورنر در فوتبال انگلیس. پیوستن به چلسی در سال 2020 از RB لایپزیگ با مبلغ قابل توجهی. نتوانست انتظارات بالایی را که برای این گلزن پرکار تعیین شد بود برآورده کند. گزارش ها حاکی از آن است که ناهماهنگی او در زمین همراه با ناتوانی او در تبدیل موقعیت های گلزنی متعدد. بر دوران حضور او در استمفورد بریج سایه انداخت. مبارزات او با تمایل او برای نشان دادن پرچم آفساید در هنگام پیدا کردن دروازه مشخص شد . هواداران و مدیریت باشگاه را ناامید کرد.

دیلی میل

دیلی میل
دیلی میل

این احساسات را به اختصار با این تیتر نشان داد: “چرا تاتنهام تیمو ورنر 45 میلیون پوندی امضا کرد؟ مهاجم آلمانی در چلسی ناپخته و گوشه گیر بود.  آنگه پستکوگلو معتقد است که می تواند او را آزاد کند.” این موضوع سردرگمی و شک و تردید غالب در مورد آخرین انتقال ورنر به تاتنهام را در بر می گیرد.

حتی زمانی که ماریو گومز، مدیر فنی RB لایپزیگ، به طور غیرمستقیم قرارداد قرضی ورنر با تاتنهام هاتسپور را تایید کرد. رسانه‌های انگلیسی در مورد اینکه آیا ورنر می‌تواند بر چالش‌هایی که دوران قبلی او در لیگ برتر را با مشکل مواجه کرده بود، غلبه کند یا خیر، اختلاف نظر دارند.

سان به وضوح ناهماهنگی ورنر در دوران تصدی اش در چلسی را برجسته کرد و بر تلاش او برای تکرار فرمی که او را به استعدادی مورد توجه در بوندسلیگا تبدیل کرد، تاکید کرد. سوالاتی در مورد اینکه آیا ورنر می‌تواند وزن بازی‌های گذشته‌اش را کنار بگذارد و فصل جدید و موفقی را در تاتنهام هاتسپور ایجاد کند، وجود دارد.

بی بی سی اسپورت

بی بی سی اسپورت
بی بی سی اسپورت

نیز احساسات مشابهی را تکرار کرد و ورنر را به دلیل ناتوانی در تبدیل موقعیت های گلزنی . عنوان “بزرگترین عملکرد ضعیف” انگلیس معرفی کرد و باعث شد هواداران چلسی با دنباله ای از گل های مردود .

آنگه پستکوگلو. سرمربی تاتنهام هاتسپر، به نظر می رسد که از شکست های قبلی ورنر دلسرد نشده و به احیای دوران حرفه ای این ملی پوش آلمانی در لیگ برتر خوش بین است. پستکوگلو معتقد است که تحت هدایت او. ورنر می تواند فرم خود را دوباره کشف کند و سهم قابل توجهی در قدرت تهاجمی اسپرز داشته باشد.

با بازگشت تیمو ورنر

به لیگ برتر، مطبوعات انگلیسی همچنان مراقب هستند و مطمئن نیستند که آیا این فصل برای این مهاجم بااستعداد کمان رستگاری خواهد داشت یا چالش‌های دوران گذشته او در فوتبال انگلیس را تکرار می‌کند. تنها گذشت زمان روایت واقعی بازگشت ورنر به لیگ برتر را نشان خواهد داد و اینکه آیا او می‌تواند این بار شک‌ها را ساکت کند یا خیر.

Hesam
10 ژانویه 2024

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *