لیست پرستاره نکونام به خطیر ارسال شد!

لیست شش نفر از فوتبالیست هایی که جواد نکونا قصد دارد. به منظور تقویت باشگاه استقلال در نیم فصل خریداری کند، منتشر شده است. در ادامه سایت ورزشی با ما همراه شوید. لیست پرستاره نکونام به خطیر ارسال شد!

 

رسمی: لیست پرستاره نکونام به خطیر ارسال شد!

به گزارش سایت ورزشی، از ابتدای حضور جواد نکونام روی نیمکت استقلال به دلیل پشتوانه حمایتی تماشاگران قابل پیش بینی بود. کاپیتان سابق تیم ملی طبق دوران بازی و مربیگری در تیم های مختلف روی مواضع خودش در استقلال پافشاری نماید. در ادامه لیست کامل که شامل چهار لژیونر و دو بازیکن شاخص لیگ برتر هستند که سابقه حضور در استقلال را دارند، مشاهده خواهید کرد.

لیست پرستاره نکونام به خطیر ارسال شد!

* علیرضا جهانبخش (فاینورد)

کاپیتان دوم تیم ملی، جزو لیست های اصلی بازیکنان درخواستی جواد نکونام از علی خطیر است. سرمربی استقلالی ها عصر جمعه مصاحبه پرمحتوایی انجام داد و توقع های خود را از کادر مدیریتی استقلال در نیم فصل اعلام کرد. او با یادآوری پیوستنش به استقلال از لالیگا به عنوان کاپیتان تیم ملی. عملا روی غیر ممکن بودن جذب بازیکنان لیست خط کشیده است. از قرارداد جهانبخش با فاینورد شش ماه باقی مانده و باید ببینیم که ماموریت تقریبا غیر ممکن برای تیم استقلال برای خرید فوق ستاره تیم ملی ممکن خواهد شد؟

* علی قلی‌زاده (لخ‌پوزنان)

وینگر تکنیکی و فوق العاده تیم ملی در جام جهانی قطر و بازیکن محبوب کی روش مورد اعتمادترین بازیکن سی کیو در ایران است. جواد برای پر نمودن حفره اسکواد استقلال در پست وینگر دست روی لژیونر فوتبال ایران در لهسان گذاشت. و یک کار سخت دیگر به مدیر عامل استقلال واگذار کرده است. علی فانتزی باز تیم ملی بود. دو فصل دیگر از قرارداد قلی زاده باقی مانده و با توجه به ممنوعیت خرید قرضی لژیونرها خرید این بازیکن دشوارتر است.

* اللهیار صیادمنش (هال‌سیتی)

یکی از پرخیزترین بازیکنان تاریخ استقلال که از قبل فروش ایشان سرمایه فوق العاده ای در چند مرحله نصیب استقلال شد. حالا در لیست خرید دوباره این باشگاه قرار گرفت. صیادمنش در زمان حضور خطیر در کسوت مدیران استقلال به لژیونر تبدیل شد. حالا دورمانده از لیست تیم ملی در جام ملت های آسیا. در لیست جواد نکونام برای پیوستن به جمع آبی پوشان قرار دارد. سوپر استعداد فوتبال ایران 2 سال دیگر با هال سیتی قرارداد داشته و خرید او از این باشگاه سطح دوم انگلیس خیلی دشوار و سخت است.

لیست پرستاره نکونام به خطیر ارسال شد!

* محمد محبی (روستوف)

عملکرد محمد محبی در استقلال به حدی خوب بود که مطرح شدن اسمش حوالی باشگاه استقلال جذابیت خوبی دارد. جواد خیلی جدی تر از این مباحث به دنبال جذب ستاره بوشهری و بازیکن فیکس تیم رستوف است. بازیکن فوق العاده و چند پسته که می تواند حضورش در فوتبال استقلال قدرت فوق العاده ای به تیم ببخشد. قراردادی که دو فصل دیگر از آن باقی مانده و یک سنگ بزرگ پیش پای خطیر برای جذب ایشان است.

 

* امیرحسین حسین‌زاده (تراکتور)

وینگر محبوب مجیدی در استقلال لیگ 21 که با آبی های پایتخت به یک قهرمانی تاریخی و تکرار نشدنی دست یافت. در تابستان هم در لیست خرید جواد نکونام قرار داشت و تراکتور با جیب پر بازیکن سابق شارلووا را خرید و به لیست نفرات در دسترس خمس اضافه کرد. حسین زاده عملکرد خوبی در ترکیب تی تی ها نداشت. و استقلال یکبار دیگر برای خرید ایشان اقدام خواهد کرد. هرچند تراکتور در کورس با استقلال برای قهرمانی لیگ قرار دارد و بعید نیست که نیاز استقلال به یک بازیکن و البته بی علاقه بودن خمس به امیر حسین یک نقطه مشترک بین دو باشگاه تهرانی و تبریزی تبدیل گردد.

لیست پرستاره نکونام به خطیر ارسال شد!

* عارف آقاسی (تراکتور)

قطعا این بازیکن یکی از شاخص ترین فوتبالیست های زیر نظر جواد نکونا که به سطح اول فوتبال ایران معرفی شد. بازیکنی که در فولاد زیر نظر نکونام رشد نمود. عضو تیم ملی شد. و به استقلال آمد. در میانه های فصل با حضور در تهران نساخت و بار دیگر به تیم سابق خودش برگشت. آقاسی هم در پیش فصل در لیست خرید نکونام قرار داشت و بازهم مدیران استقلال قافیه را به تراکتورسازی باختند تا این بازیکن هم به تبریز برود و برای آنها بازی کند. مدافع میانی ثابت تراکتور در لیگ 23 جزو گزینه های سرمربی استقلال برای تقویت خط دفاعی است و باید ببینیم که جذب ایشان برای استقلالی ها از تراکتور میسر می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *