نام طارمی در بین 11 ستاره لیگ قهرمانان اروپا

پس از مسابقات هفته‌ی گذشته‌ی لیگ قهرمانان اروپا 2023، به انتخاب هواسکورد، نام طارمی در بین 11 ستاره لیگ قهرمانان اروپا قرار گرفته است. در این پست از ورزشی، مروری بر بهترین بازیکنان هفته‌ی سوم لیگ قهرمانان اروپا، از جمله مهدی طارمی خواهیم انداخت.

نام طارمی در بین 11 ستاره لیگ قهرمانان اروپا

مهدی طارمی به عنوان یکی از بازیکنان برتر هفته، به عنوان مهاجم نوک در تیم منتخب هفته سوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان از نگاه هواسکورد قرار دارد

به گزارش وبسایت ورزشی، پتلفورم معروف و معتبر هواسکورد ترکیب یازده نفره ای متشکل از بهترین بازیکنان و ستاره‌های هفته سوم مرحله گروهی فصل ۲۴-۲۰۲۳ لیگ قهرمانان اروپا انتخاب کرده است. نکته‌ی جالب توجه اینست که در بین این بازیکنان، نام مهدی طارمی مهاجم ایرانی پورتو نیز دیده می‌شود. در این ترکیب تیم پورتو به دلیل نتیجه‌ی درخشان این تیم، بیشترین نماینده را دارد (۳ بازیکن. پس از آن منچستریونایتد و لایپزیش با ۲ نماینده دارای بیشترین بازیکن هستند. اوانیلسون، وینگر پورتو که در یک نیمه و به عنوان نیروی تعویضی موفق به ثبت 3 گل شد. او با امتیاز ۹.۴۵ بهترین بازیکن این هفته از نظر هواسکورد بوده است. بعد از او مهدی طارمی مهاجم دیگر پورتو با ثبت ۲ پاس گل و امتیاز ۹.۰۹ بهترین بازیکن است.

تیم هفته لیگ قهرمانان
تیم هفته لیگ قهرمانان

تیم منتخب هفته لیگ قهرمانان اروپا

دروازه بان: اونانا(منچستر)

مدافعان: ناتان(ناپولی)، مگوایر(منچستر)، ماریو(پورتو) و راوم(لایپزیگ)

هافبک ها: لوپز(بارسلونا)، کلوخ(لایپزیگ) و سیمونز(لایپزیگ)

مهاجمان: امباپه(پاریس)، مهدی طارمی(پورتو) و اوانیلسون(پورتو)

نکته در خور توجه تیم منتخب امتیاز بالاتر مهدی طارمی، از کیلیان امباپه مهاجم مطرح ستاره پاری سن ژرمن است. بدین ترتیب مهدی طارمی، ستاره تیم ملی ایران و باشگاه پورتو پرتغال با کسب 9.09 امتیاز دومین بازیکن برتر لیگ قهرمانان اروپا شد. او در این فصل فرم خوب خود را هم در لیگ پرتغال و هم در لیگ قهرمانان اروپا ادامه می‌دهد. پیش از این طارمی، یک فرصت گلزنی با ضربه قیچی برگردان برابر بارسلونا را از دست داده بود.

 

Pooria
28 اکتبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *