سال جدید برای علیپور، تلخ شروع شد

سال جدید برای علیپور، تلخ شروع شد، مهاجم نوک ایرانی تیم فوتبال ژیل ویسنته پرتغال و سابق باشگاه پرسپولیس، برای بازی پیاپی دوم، خارج از لیست 18 نفره تیمش قرار گرفت و علت این اتفاق، مصدومیت مجدد وی، است.

سال جدید برای علیپور، تلخ شروع شد

گزارش سایت های ورزشی

علی علیپور، فوتبالیست ایرانی باشگاه پرتغالی، بعد از چندین ماه مصدومیت سخت پارگی رباط که نمی توانست به زمین فوتبال برود و مسابقات باشگاهی را انجام دهد، 3 رقابت پیاپی را در لیگ برتر پرتغال به مستطیل سبز رفت. اما آسیب دیدگی دشوار وی، کار را به جایی رساند که مربی تیم مجبور به خارج کردن او، از لیست تیمش برای 2 مسابقه کند.

سال جدید برای علیپور، تلخ شروع شد
سال جدید برای علیپور، تلخ شروع شد

بازی های علیپور برای ژیل ویسنته پرتغال

علیپور، بازیکن ایرانی ژیل ویسنته، در لحظات آخر هفته دوازدهم رقابت های لیگ برتر پرتغال، مقابل تیم فوتبال مطرح اسپورتینگ لیسبون، به میدان مسابقه رفت و نخستین مسابقه خودش را در فصل 24-23 انجام داد. بعد از مسابقه اول در دو رقابت پشت سر هم در برابر مورینسی و آروکا در ترکیب تیمش قرار گرفت ولی امشب در فهرست اصلی تیمش جایی نداشت.

تعویض علیپور
تعویض علیپور

مسابقه امشب ژیل ویسنته در غیاب علیپور

تیم فوتبال ژیل ویسنته پرتغال، در حالی که علی را برای دومین رقابت متوالی در لیست خود نداشت. از ساعت 7 امشب در استادیوم ورزشی د سائو لوئیس، در برابر تیم فوتبال رده هفتمی فارنسی قرار گرفت. تا یکی از مسابقات هفته شانزدهم لیگ برتر را انجام دهد. اما در آخر با نتیجه 1 بر صفر این مسابقه را به حریف خود واگذار کرد.

علی علیپور
علی علیپور

خلاصه خبر ورزشی

علی علیپور، مهاجم نوک سابق تیم فوتبال پرسپولیس و باشگاه فعلی ژیل ویسنته پرتغال، پس از چند ماه مصدومیت دشوار به فوتبال بازگشت. اما در هفته گذشته مقابل یکی از تیم های لیگ برتر پرتغال، مجدد مصدوم شد و 2 هفته از رقابت ها دور ماند.

در پایان این مقاله ورزشی، لطفا دیدگاه و نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

Pooria
6 ژانویه 2024

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *