تایید سه هیچ برای سپاهان- الاتحاد

تیم فوتبال سپاهان اصفهان اعلام نمود که کنفدراسیون فوتبال آسیا درخواست تجدیدنظر در پرونده مسابقه با الاتحاد عربستان را رد کرده است. بنابراین تایید سه هیچ برای سپاهان- الاتحاد انجام شده است. در ادامه سایت ورزشی با ما همراه شوید.

 

تایید سه هیچ برای سپاهان- الاتحاد

به گزارش سایت ورزشی، تیم فوتبال سپاهان اصفهان در یک خبر مهم اعلام نمود. که درخواست تجدیدنظر خواهی در پرونده مسابقه با الاتحاد عربستان رد شده است. بدین ترتیب نتیجه 3-0 تایید می شود.

نتیجه سپاهان الاتحاد ثبت رسمی شد

اطلاع رسانی روابط عمومی باشگاه سپاهان اصفهان:

«صبح امروز جلسه کمیته استیناف AFC به صورت ویدئوکنفرانس برای رسیدگی به تجدیدنظرخواهی باشگاه سپاهان در خصوص تصمیم کمیته انضباطی AFC برای دیدار سپاهان-الاتحاد تشکیل شد. پس از اتفاقاتی که در جریان دیدار لغو شده فولاد مبارکه سپاهان ایران و الاتحاد عربستان رخ داد، تیم حقوقی باشگاه سپاهان در دو مرحله لوایح خود را جهت ارائه به رکن قضایی AFC آماده نمود. در نخستین جلسه AFC برای رسیدگی به این پرونده، که با عنوان جلسه Hearing یا استماع شناخته می‌شود، ادله طرفین مطرح گرديد. پس از آن، کمیته انضباطی AFC رأی بسیار سنگین خود علیه سپاهان را در تاریخ ۱۱ آبان منتشر کرد و در پی آن باشگاه سپاهان به صورت رسمی درخواست تجدیدنظر در رأی را به كميته استيناف AFC ارسال نمود. به دنبال آن، امروز طی جلسه‌ای که جهت رسیدگی به این درخواست تجدیدنظر برگزار شده بود، مجدداً مباني حقوقی مطرح شده در رأی صادره مورد بررسي واقع گردید. وکیل ایتالیایی و تیم حقوقی باشگاه سپاهان نیز ادله متقن خود را بر اساس وقايع پرونده، قوانين بين المللی و مهم‌تر از همه، رویه‌های مراجع قضائی در خصوص موارد مشابه بین‌المللی ارائه نمودند.»

تایید سه هیچ برای سپاهان- الاتحاد

سرانجام بیانیه سپاهان چه شد؟

در نهایت نیز بخش پایانی بیانیه سپاهانی ها به رد شکایت ادله این باشگاه در کمیته استیناف AFC پرداخته است. ساعتی بعد از برگزاری جلسه، کمیته استیناف ای اف سی با ارسال یک نامه رسمی، تجدید نظرخواهی سپاهان درباره رأی کمیته انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا را رد کرد.

البته این بیانیه بر طبق انتظار با تاکید باشگاه سپاهان برای پیگیری حقوق خود را در دادگاه عالی ورزش کاس CAS بدین صورت پایان یافته است. لازم به ذکر است که تیم فولاد مبارکه سپاهان بعد از دریافت زمینه های صدور رأی (GROUNDS)، در دادگاه عالی ورزش (CAS) پیگیر احقاق حقوق خود در این زمینه خواهد شد.

باشگاه سپاهان با انتشار این توئیت از رد شدن اعتراض در کمیته استیناف کنفدراسیون فوتبال آسیا و همچنین بردن پرونده به دادگاه عالی ورزش خبر داده است.

مسابقه سپاهان و الاتحاد قرار بود روز دهم مهرماه به میزبانی زردپوشان اصفهانی در نقش جهان برگزار شود. تیم عربستانی به دلیل وجود سردیس سردار قاسم سلیمانی در کنار زمین از حضور در ورزشگاه و مسابقه خودداری کرد تا بازی لغو شود. در ادامه کنفدراسیون فوتبال آسیا با حکم سنگین بر علیه سپاهان اعلام کرد و با اعتراض نماینده ایران روبرو شد. حالا بعد از رد شکایت باشگاه آنها خود را آماده پیگیری این پرونده پیچیده و دریافت حقوق در دادگاه عالی ورزش می نمایند.

mohamadnd
21 نوامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *