رسمی: پرسپولیس محکوم و تبرئه شد!

رای کمیته نضباطی درباره پرونده میلاد سرلک به طور نهایی اعلام شد. در ادامه سایت ورزشی با ما همراه شوید. پرسپولیس محکوم و تبرئه شد!

 

رسمی: پرسپولیس محکوم و تبرئه شد!

به گزارش سایت ورزشی، با توجه به اعلام رای پرونده استقلال و تراکتورسازی، حکم نهایی درباره دو عضو تیم پرسپولیس در سایت فدراسیون فوتبال قرار گرفت. ظاهرا این نتایج نشان دهنده قرارداد اوسمار لاس ویه زا و میلاد سرلک می باشد. نکته مهم این است که این حکم تنها روز بعد از حکم کمیته استیناف درباره قرارداد گئورگی گولسیانی صادر می شود. تا تیم پرسپولیس در آستانه بازی معوقه با نساجی حواشی خاصی اطراف خودش داشته باشد. همچنین قضیه اوسمار ویه را نیز مرتبط با پذیرش پرداخت مالیات قرارداد او از سمت باشگاه پرسپولیس بود. بر اساس اعلام کمیته انضباطی با اقدامات اصلاحی این موضوع حل و فصل شده است.

التبه باشگاه پرسپولیس درباره پرونده مالیات اوسمار محکوم شده است. اما کمیته انضباطی اعلام نمود که تیم پرسپولیس یک نوبت محکومیت مرتبط با مالیات را در حکم قبلی سپری نمود. حالا دلیلی برای محکومیت جدید سرخپوشان با این تخلف وجود ندارد. بدین ترتیب مربی برزیلی باشگاه پرسپولیس و تمام موارد مالیات باشگاه با توجه به اصلاح قرارداد آنها به اتمام رسیده و اعلام شده که تیم قرمزها از این بابت باید جریمه 10 میلیارد تومانی را پرداخت نماید.

 

فوری: امتیازات سپاهان و پرسپولیس برگشت

رسمی: پرسپولیس محکوم و تبرئه شد!

 

آیا رای کمیته انضباطی قطعی شده است؟

درباره پرونده میلاد سرلک باشگاه پرسپولیس با اتهام تخلف عجیب روبرو شده بود. بر اساس مقررات نقل و انتقالات جدید سازمان لیگ تمام قراردادهای یک ساله امکان تمدید اتوماتیک برای یک فصل دیگر هم دارند. در قرارداد سرلک حق تمدید اجباری مورد اسقاط واقع شده است. با این حال با توجه به دفاعیات باشگاه و میلاد سرلک، تیم قرمزها در این پرونده تبرئه شدند. در حکم کمیته انضباطی آمد که 5 روز بعد از تمدید قرارداد این فوتبالیست، الحاقیه اسقاط حق تمدید اجباری به دلیل مشخص شدن وضعیت سربازی این بازیکن به قرارداد اضافه شده است.

به همین خاطر با توجه به اینکه سرلک تا پایان فصل و بر مبنای قوانین نظام وظیفه باید به خدمت سربازی برود. حتی امکان تمدید اتوماتیک قرارداد او از دست پرسپولیس و بازیکن خارج شده و به همین دلیل تخلف در این باره احراز نشده است. با وجود تبرئه پرسپولیس، در صورت وجود شاکی این رأی تا 7 روز آینده نزد کمیته استیناف فدراسیون فوتبال قابل تجدیدنظر خواهی است.

mohamadnd
27 دسامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *