تمدید قرارداد ویکتور اوسیمن

تمدید قرارداد ویکتور اوسیمن، رئیس باشگاه ناپولی ایتالیا، آئورلیو دی لورنتیس، اعلام کرد که اوسیمن مهاجم آفریقایی تیمش، قرارداد جدیدی با باشگاه تا ماه ژوئن سال 2026 میلادی امضا کرد.

حرف های دی لورنتیس، مالک ناپولی ایتالیا

تمدید قرارداد ویکتور اوسیمن

شب های گذشته آئورلیو، در خبرگزاری های مختلف، گفته بود که این احتمال وجود دارد که ویکتور، قرارداد خود را رسمی تمدید کند. این خبر برای هواداران ناپولی ایتالیا، کادویی خاص برای سال جدید و کریسمس می تواند باشد.

تمدید قرارداد ویکتور اوسیمن
تمدید قرارداد ویکتور اوسیمن

طبق سنت قدیمی در باشگاه ناپولی

در باشگاه ناپولی ایتالیا، این داستان وجود دارد که در طول تاریخ و  سالهایی که دی لورنتیس کار کرده هر وظیفه ای که به وی برای تمدید قرارداد بازیکنان و خرید بازیکن جدید سپرده شده به بهترین شکل این امر تمام شده است.

در پایان تمدید قرارداد اوسیمن هم آئورلیو، در کنار ویکتور عکسی گرفت و نوشت تمام شد بلاخره!

گزارش خبرگزاری اسکای اسپورت

حق و حقوق ویکتور اوسیمن، خالص پس از پرداخت مالیات خود، به 10 میلیون یورو در هر سال و فصل افزایش یافت و این رقم خیلی بالایی است. سپس تمدید قرارداد ویکتور، یک بند آزاد سازی هم دارد که شامل رقمی مابین 120 تا 130 میلیون یورو است.

البته جالب اینجاست که بند آزاد سازی اوسیمن و خرید وی، برای باشگاه ها و تیم هایی غیر سری آ ایتالیا است. و این اتفاق فقط در طول نقل و انتقالات زمستانی انجام می شود.

اوسیمن
اوسیمن

خلاصه خبر ورزشی

بنظر بعید می رسد بعد از خبر تمدید اوسیمن با ناپولی ایتالیا و بند آزاد سازی گران قیمت وی، تیم هایی همچون آرسنال و پی اس جی  و رئال و بایرن، خواهان جذب او شوند.

اوسیمن، فصل پیش با ناپولی قهرمان سری آ ایتالیا شد و عنوان آقای گلی لیگ را از آن خود کرد.

ویکتور اوسیمن
ویکتور اوسیمن

درخواست ما از شما پس از مطالعه این مقاله ورزشی، این است که در قسمت دیدگاه، نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید. تشکر از توجه شما.

Pooria
27 دسامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *