عکس کریم بنزما و فرهاد مجیدی

کریم بنزما این فصل را خیلی خوب با رئالی ها پشت سر گذاشت. بازیکن فرانسوی تیم رئال مادرید زیاد مصدوم شد و همین باعث شد تا قهرمانی در جام حذفی از دست برود. روزهای اخیر خبری مبنی بر انتقال این بازیکن به عربستان منتشر شد که شایعه عکس کریم بنزما و فرهاد مجیدی در فضای مجازی پیچید. در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید.

عکس کریم بنزما و فرهاد مجیدی

عکس کریم بنزما و فرهاد مجیدی

کریم بنزما که تقریبا از چند هفته قبل زیر ذره بین ترانسفر الاتحادی ها قرار داشت. انتقال کریم به الاتحاد قطعی شد. بعد از سال ها کریم بنزما از تیم رئال مادرید جدا شد. بعد کریستیانو رونالدو، کریم بنزما دومین اسطوره فوتبال جهان است که به عربستان می رود. روزنامه اسپانیایی نیز به جای لوگوی باشگاه الاتحاد عربستان، لوگوی باشگاه اتحاد کلبا را با هدایت فرهاد مجیدی درج کرد. تا اینطور به نظر برسد که تیم اماراتی هم مشتری کریم بنزما شده است.

اتحاد کلباء با هدایت فرهاد مجیدی فصل نسبتا خوبی را تجربه کرد. و با قرار گرفتن در رده هشتم جدول رده‌بندی به کار خود پایان داد. و همین باعث شد که قرارداد فرهاد مجیدی با این تیم تمدید شود. این تیم اماراتی برای حضوری بهتر در فصل پیش رو به دنبال تغییراتی اساسی برای فصل بعد است. کریم بنزما فصل خوبی را با رئال مادرید پشت سر نگذاشت. این بازیکن فرانسوی زیاد مصدوم شد و همین باعث شد تا رئال مادرید فقط قهرمانی در جام حذفی اسپانیا را به دست آورد.

عکس کریم بنزما و فرهاد مجیدی

سایت «کرة الامارات» به نقل از یک روزنامه اسپانیایی نوشت. که تیم اتحاد کلباء با هدایت فرهاد مجیدی هم مشتری کریم بنزما شده است. البته به نظر می‌رسد سایت «فیچاخس» به دلیل شباهت اسمی اتحاد کلبا با الاتحاد به اشتباه باشگاه اماراتی را به عنوان مشتری بنزما معرفی کرده است. در ادامه نظرتان را درباره این شایعه در بخش کامنت ها درج نمایید.

mohamadnd
8 ژوئن 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *